– Dobrze, że w końcu udało się sprawić, że mamy nowe połączenie kolejowe pozwalające się dostać z Horyńca-Zdroju i Lubaczowa bezpośrednio do Rzeszowa. Na pewno skorzysta z tej możliwości wiele osób, w szczególności studentów.
Dotrzeć autobusem PKS z Lubaczowa do Przemyśla to jednak nadal nie lada problem. Nie ma żadnego bezpośredniego połączenia, choć kiedyś autobusy jeździły nawet przez Wielkie Oczy, a nie tylko przez Jarosław – komentuje zmiany lubaczowianin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze