33-letniemu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Zebrany materiał dowodowy umożliwił policjantom na przedstawienie mu 5 zarzutów popełnienia przestępstwa.
W zeszłym roku do kilku mieszkańców miejscowości w gminie Nowa Dęba zaczęły docierać listy z pogróżkami. Ich autor groził właścicielom domków jednorodzinnych, gdyż według niego ogrzewali swoje domy śmieciami, palonymi w piecach. Osoby pokrzywdzone powiadomiły funkcjonariuszy z Nowej Dęby.
W wyniku prowadzonych czynności został wytypowany podejrzany. Biegły potwierdził zgodność jego charakteru pisma z tym zawartym w listach.
Mężczyzna po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów, przyznał się do zarzucanych mu czynów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze