Reklama

Koniec listownych pogróżek

05/03/2018 09:30

33-letniemu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Zebrany materiał dowodowy umożliwił policjantom na przedstawienie mu 5 zarzutów popełnienia przestępstwa.

W zeszłym roku do kilku mieszkańców miejscowości w gminie Nowa Dęba zaczęły docierać listy z pogróżkami. Ich autor groził właścicielom domków jednorodzinnych, gdyż według niego ogrzewali swoje domy śmieciami, palonymi w piecach. Osoby pokrzywdzone powiadomiły funkcjonariuszy z Nowej Dęby.

W wyniku prowadzonych czynności został wytypowany podejrzany. Biegły potwierdził zgodność jego charakteru pisma z tym zawartym w listach.

Mężczyzna po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów, przyznał się do zarzucanych mu czynów.


MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości