Uczniowie szkół licealnych i studenci mogą wziąć udział w Międzynarodowym Konkursie Fotografii i Projektowania Graficznego.
Każdy uczestnik może startować w jednej dowolnie wybranej dziedzinie: fotografii cyfrowej (zestaw 3 do 5 prac), projektowania i grafiki komputerowej (3 do 5 prac) i animacji komputerowej (do 2 prac, maksymalna długość jednej to 5 min). Prace na płycie CD należy przesłać pocztą lub przynieść osobiście do Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu do 20 kwietnia. Organizatorami konkursu są: Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu Instytut Architektury Wnętrz i Projektowania Graficznego oraz I LO im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie www.pwsw.eu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze