Gminna Biblioteka Publiczna wespół z Centrum Kultury w Zarzeczu zorganizowała konkurs na znak graficzny tej pierwszej. Właśnie odbyło się jego rozstrzygniecie. Za najlepsze uznano prace Darii Majki i Oliwii Jamroży.
Ogłoszony 20 października konkurs miał z jednej strony zmotywować lokalną młodzież do zaangażowania się w aktywności artystyczne, z drugiej wyłonić logotyp, którym biblioteka będzie się posługiwać w przeszłości do celów identyfikacyjnych, reklamowych czy korespondencyjnych. Odzew był całkiem spory[paywall], zgłoszono 24 prace, pogrupowane w dwóch kategoriach wiekowych: od 7 do 10 lat i od 11 do 17 lat. W tej pierwszej kategorii jury, w którego skład weszli Janina Mamak (pedagog, plastyk), Barbara Szczygieł (dyrektor Centrum Kultury w Zarzeczu), Alina Skiba (pracownik Centrum Kultury) i Karolina Gwóźdź (pracownik GBP w Zarzeczu), za najlepszą prace uznało projekt Darii Majki, wyróżniając jednocześnie prace Szymona Dziedzica, Marcela Bielca i Zofii Kościńskiej. Wśród starszych uczestników bezkonkurencyjna okazała się praca Oliwi Jamrozy, która w pokonanym polu pozostawiła projekty: Julii Kościńskiej, Moniki Bieniasz i Mai Siupik. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom konkursu składamy serdeczne gratulacje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze