Reklama

Konkurs plastyczny „Wielkanocne tradycje”

14/04/2017 14:00

Na wielkanocny konkurs plastyczny adresowany do najmłodszych, zorganizowany przez Centrum Kulturalne w Przemyślu, napłynęły 484 prace (pisanki, kartki i palmy) z terenu województwa podkarpackiego.


fot.Jacek Szwic
Fragment wystawy pokonkursowej „Wielkanocne tradycje”.

Jury w składzie: Krystyna Juźwińska, Marzena Stęc, Agata Nowak nagrodziło najlepsze prace.

W kategorii I (6 – 9 lat) nagrody[paywall] otrzymali: Aleksandra Kostecka (CK w Przemyślu), Ola Szpindor (SP w Buszkowicach), Klaudia Sarzyńska (MDK w Przemyślu), Natalia Sługocka (SP nr 4 w Przemyślu), Antonina Blecharczyk (SP nr 16 w Przemyślu), Sebastian Dąbrowicz (SP nr 11 w Przemyślu) oraz Paulina Kijanka (Świetlica SP nr 16 w Przemyślu). W kategorii II (10 – 12 lat) nagrody otrzymali: Jan Ostrowski (CK w Przemyślu), Kinga Szczołko (CK w Przemyślu),

Reklama

Kinga Bobko (SP w Trójczycach), Aleksandra Wójcicka (SP w Ostrowie) i Malwina Kucaj (SP w Orłach). W kategorii III (13 – 16 lat) jury nagrodziło Gabrielę Kucaj (Gimnazjum w Orłach),

Natalię Kowalską (Publiczne Gimnazjum w Drohojowie), Kingę Wańkowicz (Zespół Szkół w Rokietnicy) i Natalię Pelczar (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Przemyślu).
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama