Na wielkanocny konkurs plastyczny adresowany do najmłodszych, zorganizowany przez Centrum Kulturalne w Przemyślu, napłynęły 484 prace (pisanki, kartki i palmy) z terenu województwa podkarpackiego.

fot.Jacek Szwic
Fragment wystawy pokonkursowej „Wielkanocne tradycje”.
Jury w składzie: Krystyna Juźwińska, Marzena Stęc, Agata Nowak nagrodziło najlepsze prace.
W kategorii I (6 – 9 lat) nagrody[paywall] otrzymali: Aleksandra Kostecka (CK w Przemyślu), Ola Szpindor (SP w Buszkowicach), Klaudia Sarzyńska (MDK w Przemyślu), Natalia Sługocka (SP nr 4 w Przemyślu), Antonina Blecharczyk (SP nr 16 w Przemyślu), Sebastian Dąbrowicz (SP nr 11 w Przemyślu) oraz Paulina Kijanka (Świetlica SP nr 16 w Przemyślu). W kategorii II (10 – 12 lat) nagrody otrzymali: Jan Ostrowski (CK w Przemyślu), Kinga Szczołko (CK w Przemyślu),
Kinga Bobko (SP w Trójczycach), Aleksandra Wójcicka (SP w Ostrowie) i Malwina Kucaj (SP w Orłach). W kategorii III (13 – 16 lat) jury nagrodziło Gabrielę Kucaj (Gimnazjum w Orłach),
Natalię Kowalską (Publiczne Gimnazjum w Drohojowie), Kingę Wańkowicz (Zespół Szkół w Rokietnicy) i Natalię Pelczar (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Przemyślu).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze