Reklama

Konsorcjum firm zmieni oblicze Bakończyc. Będą nowe miejsca pracy

Za prawie 340 mln zł konsorcjum firm – KZN Rail sp. z o.o. i Wadoma W. Małkowiak, W. Bodziony spółka komandytowa przebuduje stację postojową pociągów Przemyśl – Bakończyce oraz wybuduje tam ekologiczną całoroczną myjnię pociągową.

– Inwestycja w Przemyślu to największa inwestycja infrastrukturalna PKP Intercity. Dzięki przebudowie stacji postojowej, powstaniu nowych budynków hal napraw nie tylko zostanie zwiększona siatka połączeń, lecz także zwiększy się zatrudnienie do nawet 150 osób, a co za tym idzie, umożliwi to znaczący rozwój regionu. Budowana myjnia będzie jedną z siedmiu w Polsce nowoczesnych myjni w zapleczu technicznym spółki

– powiedział członek zarządu PKP Intercity sp. z o.o. Krzysztof Świerczek[paywall].

Ponad 43 mln zł mniej

Wyłonienie zwycięzcy przetargu trwało długo, bo i inwestycja jest ogromna. Przetarg został ogłoszony 12 czerwca 2023 r. Najważniejszymi kryteriami oceny ofert były cena za realizację zamówienia oraz termin jego realizacji. Spółka przeznaczyła za sfinansowanie inwestycji kwotę 383 mln 315 tys. 252 zł 90 gr brutto. To największe i najdroższe przedsięwzięcie w historii nadsańskiego miasta.

Reklama

Przetarg spotkał się z dużym odzewem rynku. Zgłosiło się do niego aż 8 chętnych. Po analizie przedstawionych ofert za najkorzystniejszą PKP Intercity uznało tę pochodzącą od konsorcjum firm KZN Rail sp. z o.o. i Wadoma W. Małkowiak, W. Bodziony spółka komandytowa. Wykonawca zadeklarował realizację przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 24 miesiące od dnia zawarcia umowy i korzystną cenę – 339 mln 918 tys. 510 zł 56 gr brutto, czyli o ponad 43 mln zł niższą niż kwota zarezerwowana przez spółkę. 

Co zostanie zrobione?

Według przetargowej specyfikacji wykonawca będzie odpowiedzialny za przebudowę stacji postojowej Przemyśl – Bakończyce, w tym także za budowę całorocznej myjni automatycznej. Ta podniesie przede wszystkim standard utrzymania taboru oraz zminimalizuje oddziaływanie na środowisko naturalne. Dzięki przebudowie zoptymalizowany zostanie czas obsługi pojazdów, poprawiona zostanie gospodarka wodna obiektu oraz możliwe będzie kompleksowe mycie taboru, podgrzewanie składów. Ale przede wszystkim usprawniona zostanie praca całej stacji Przemyśl Główny i dostosowana do obsługi już posiadanych przez spółkę pojazdów, jak i nowoczesnego taboru planowanego do zakupu.

Reklama

– Po przebudowie stacja będzie umożliwiała realizację lepszej oferty przewozowej oraz pozwoli na znaczącą poprawę warunków i komfortu pracy na stacji dzięki powstaniu zaplecza administracyjnego. Rozbudowa układu torowego pozwoli obsłużyć większą liczbę składów i podniesie efektywność przygotowania pociągów do trasy

– dodał wspomniany K. Świerczek.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/04/2024 18:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama