Ostatniej doby na Podkarpaciu odnotowano 33 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 96 wyzdrowień.
Odnotowano również jeden zgon – w sobotę, 5 września, w Centrum Medycznym w Łańcucie zmarła mieszkanka powiatu leżajskiego.
96 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 12 powiatów województwa.
Stosunkowo mało zakażeń odnotowano w naszym subregionie.
Nowe 33 potwierdzone przypadki:
5 osób – jarosławski (3K; 2M) 1 osoba Przemyśl (M) 1 osoba – przeworski (K) 2 osoby – dębicki (K;M) 1 osoba – jasielski (M) 2 osoby – leżajski (2K) 2 osoby – łańcucki (2M) 1 osoba – niżański (K) 2 osoby – ropczycko-sędziszowski (K; M) 7 osób – rzeszowski (4K; 3M) 5 osób – Rzeszów (3M; 2K) 2 osoby – sanocki (K; M) 1 osoba – stalowowolski (M) 1 osoba Tarnobrzeg (K)Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przed I turą politycy PiS mówili, że COVID-19 wciąż jest groźny. Jednak gdy Duda dostał wynik poniżej oczekiwań, Morawiecki pospiesznie „zdymisjonował” wirusa i namawiał do udziału w wyborach bez strachu, szczególnie seniorów. Posłuchali, tymczasem padają rekordy zakażeń. Wirus robi swoje.Być może to państwu umknęło, ale w lipcu w Polsce nastąpił cud. W ciągu niespełna dwóch tygodni rząd Prawa i Sprawiedliwości zrewolucjonizował wiedzę naukową dotyczącą epidemii i zdusił ją tylko sobie znanymi sposobami. Jeśli wierzyć oficjalnym komunikatom członków rządu, jeszcze 22 czerwca koronawirus był bardzo groźny, a Polacy powinni zachowywać dyscyplinę, natomiast 2 lipca wirus był już całkowicie niegroźny, a obywatele nie powinni się go w najmniejszym stopniu obawiać.Niestety, nie byliśmy świadkami cudu, tylko dość prostackiej sztuczki szemranego magika Mateusza Morawieckiego. W ciągu dwóch dni premier rządu PiS dwa razy wprowadził w błąd obywateliwypowiadając pochopne sądy, rysując nieodpowiedzialne prognozy i wprost zachęcając obywateli do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa."Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wyboryMateusz Morawiecki, TVN24 - 01/07/2020
Rządzący dobrze wiedzieli że COVID w większości jest grozny dla świadczeniobiorców czyli emerytów i rencistów a budżet państwa tylko na tym zyska
Wystarczyło zmienić ministra zdrowia i za miesiąc będzie po epidemi ????????
Baik Meksiko atau Brasil akan menghadapi pemenang dari pertemuan ini dalam acara pameran pada 7 Agustus, dan London 2012 one-tab.com , weebly.com , nobartv.fun , nobartv.com menyaksikan Spanyol dan Jepang berlaga di babak penyisihan grup, di mana tim Roja yang menampilkan beberapa nama yang sekarang terkenal menyerah pada kekalahan 1-0. .
Przed I turą politycy PiS mówili, że COVID-19 wciąż jest groźny. Jednak gdy Duda dostał wynik poniżej oczekiwań, Morawiecki pospiesznie „zdymisjonował” wirusa i namawiał do udziału w wyborach bez strachu, szczególnie seniorów. Posłuchali, tymczasem padają rekordy zakażeń. Wirus robi swoje.Być może to państwu umknęło, ale w lipcu w Polsce nastąpił cud. W ciągu niespełna dwóch tygodni rząd Prawa i Sprawiedliwości zrewolucjonizował wiedzę naukową dotyczącą epidemii i zdusił ją tylko sobie znanymi sposobami. Jeśli wierzyć oficjalnym komunikatom członków rządu, jeszcze 22 czerwca koronawirus był bardzo groźny, a Polacy powinni zachowywać dyscyplinę, natomiast 2 lipca wirus był już całkowicie niegroźny, a obywatele nie powinni się go w najmniejszym stopniu obawiać.Niestety, nie byliśmy świadkami cudu, tylko dość prostackiej sztuczki szemranego magika Mateusza Morawieckiego. W ciągu dwóch dni premier rządu PiS dwa razy wprowadził w błąd obywateliwypowiadając pochopne sądy, rysując nieodpowiedzialne prognozy i wprost zachęcając obywateli do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa."Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wyboryMateusz Morawiecki, TVN24 - 01/07/2020
Rządzący dobrze wiedzieli że COVID w większości jest grozny dla świadczeniobiorców czyli emerytów i rencistów a budżet państwa tylko na tym zyska
Wystarczyło zmienić ministra zdrowia i za miesiąc będzie po epidemi ????????