Reklama

Koronawirus: 3 razy więcej wyzdrowień niż zakażeń

06/09/2020 12:26

Ostatniej doby na Podkarpaciu odnotowano 33 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 96 wyzdrowień.

Odnotowano również jeden zgon – w sobotę, 5 września, w Centrum Medycznym w Łańcucie zmarła mieszkanka powiatu leżajskiego.

96 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 12 powiatów województwa.

Stosunkowo mało zakażeń odnotowano w naszym subregionie.

Nowe 33 potwierdzone przypadki:

5 osób – jarosławski (3K; 2M) 1 osoba Przemyśl (M) 1 osoba – przeworski (K) 2 osoby – dębicki (K;M) 1 osoba – jasielski (M) 2 osoby – leżajski (2K) 2 osoby – łańcucki (2M) 1 osoba – niżański (K) 2 osoby – ropczycko-sędziszowski (K; M) 7 osób – rzeszowski (4K; 3M) 5 osób – Rzeszów (3M; 2K) 2 osoby – sanocki (K; M) 1 osoba – stalowowolski (M) 1 osoba Tarnobrzeg (K)
bor
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jam82 - niezalogowany 2020-09-06 20:50:31

    Przed I turą politycy PiS mówili, że COVID-19 wciąż jest groźny. Jednak gdy Duda dostał wynik poniżej oczekiwań, Morawiecki pospiesznie „zdymisjonował” wirusa i namawiał do udziału w wyborach bez strachu, szczególnie seniorów. Posłuchali, tymczasem padają rekordy zakażeń. Wirus robi swoje.Być może to państwu umknęło, ale w lipcu w Polsce nastąpił cud. W ciągu niespełna dwóch tygodni rząd Prawa i Sprawiedliwości zrewolucjonizował wiedzę naukową dotyczącą epidemii i zdusił ją tylko sobie znanymi sposobami. Jeśli wierzyć oficjalnym komunikatom członków rządu, jeszcze 22 czerwca koronawirus był bardzo groźny, a Polacy powinni zachowywać dyscyplinę, natomiast 2 lipca wirus był już całkowicie niegroźny, a obywatele nie powinni się go w najmniejszym stopniu obawiać.Niestety, nie byliśmy świadkami cudu, tylko dość prostackiej sztuczki szemranego magika Mateusza Morawieckiego. W ciągu dwóch dni premier rządu PiS dwa razy wprowadził w błąd obywateliwypowiadając pochopne sądy, rysując nieodpowiedzialne prognozy i wprost zachęcając obywateli do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa."Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wyboryMateusz Morawiecki, TVN24 - 01/07/2020

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Franio - niezalogowany 2020-09-06 21:51:46

    Rządzący dobrze wiedzieli że COVID  w większości jest grozny dla świadczeniobiorców czyli emerytów i rencistów a budżet państwa tylko na tym zyska 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Abaa - niezalogowany 2020-09-07 06:42:52

    Wystarczyło zmienić ministra zdrowia i za miesiąc będzie po epidemi ????????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama