– Przy ulicy Grunwaldzkiej, obok apteki, przychodni i agencji rolnej jest nieduży parking.
Stan jego nawierzchni, szczególnie z lewej strony, jest naprawdę opłakany, co skutkuje uszkodzeniami zawieszenia. Doświadczyłem tego na własnej skórze, zostawiając tam auto. Nie wiem, do kogo należy dbanie o ten teren, ale – jak widać – zapomniał chyba o bieżących remontach, bo nic nie zmienia się na lepsze.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze