– Chodnik przy ulicy Sienkiewicza, biegnący po drugiej stronie szkoły podstawowej zlokalizowanej przy tej ulicy, woła o pomstę do nieba. Płyty chodnikowe są nierówne, wyszczerbione, trzeba dobrze patrzeć pod nogi, żeby się nie potknąć.

fot.Nadesłane przez Czytelnika
Chodnik przy ulicy Sienkiewicza w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niema pieniędzy na remont chodników, dróg, itd i itp, za to będziemy mieć centrum kosmosu,baseny. Będziemy jak się znajdzie jakiś inwestor który to wybuduje. Już Choma mówił że chętnych inwestorów do sterfy jest tylu że trzeba było strefę powiększyć o parę hektarów i co ? Gdzie oni są?
Łoj , jaka nowość , wydarzenie na skalę UE. Przecież takich miejsc pamięci , takich chodniczków w Przemyślu jest wiele , setki a więc o co kruszyć kopie. Taka jest ta mieścina , brudna , zapyziała , ciemna , smutna i nieciekawa. Ale , ale jest piękne położenie mieściny , wiele kościołów i szmateksów , aptek więc o co biega? w czym problem ?.
Nie ma tam drzew za bardzo, tak więc nie opłaca się brać za to, bo koszta się nie zwrócą, przynajmniej częściowo.
Ale masz problem tak wylgąda 80 procent chodników w Przemyślu
A jaki ,,piekny,,chodnik jest na Barskiej , od Grunwaldkiej do Waszej Redakcji……...
A jak pięknie na Piotra Skargi i Barskiej co roku kanalizacja zalewa wszystkie piwnice mieszkanie i garaże .
Niema pieniędzy na remont chodników, dróg, itd i itp, za to będziemy mieć centrum kosmosu,baseny. Będziemy jak się znajdzie jakiś inwestor który to wybuduje. Już Choma mówił że chętnych inwestorów do sterfy jest tylu że trzeba było strefę powiększyć o parę hektarów i co ? Gdzie oni są?
Łoj , jaka nowość , wydarzenie na skalę UE. Przecież takich miejsc pamięci , takich chodniczków w Przemyślu jest wiele , setki a więc o co kruszyć kopie. Taka jest ta mieścina , brudna , zapyziała , ciemna , smutna i nieciekawa. Ale , ale jest piękne położenie mieściny , wiele kościołów i szmateksów , aptek więc o co biega? w czym problem ?.
Nie ma tam drzew za bardzo, tak więc nie opłaca się brać za to, bo koszta się nie zwrócą, przynajmniej częściowo.