Reklama

Koszmarny chodnik

30/10/2018 07:48

– Chodnik przy ulicy Sienkiewicza, biegnący po drugiej stronie szkoły podstawowej zlokalizowanej przy tej ulicy, woła o pomstę do nieba. Płyty chodnikowe są nierówne, wyszczerbione, trzeba dobrze patrzeć pod nogi, żeby się nie potknąć.


fot.Nadesłane przez Czytelnika
Chodnik przy ulicy Sienkiewicza w Przemyślu.

Aż dziw, że do tej pory nie zdecydowano o konieczności remontu. Przecież to odcinek, którym dzieci i przedszkolaki zmierzają codziennie do swoich placówek. W pobliżu jest także siedziba organu ścigania. Ile jeszcze trzeba będzie czekać na podjęcie stosownych decyzji w tej sprawie?
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    TO JA SIĘ PYTAM - niezalogowany 2018-10-30 14:10:18

    Niema pieniędzy na remont chodników, dróg, itd i itp, za to będziemy mieć centrum kosmosu,baseny. Będziemy jak się znajdzie jakiś inwestor który to wybuduje. Już Choma mówił że chętnych inwestorów do sterfy jest tylu że trzeba było strefę powiększyć o parę hektarów i co ? Gdzie oni są?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    przemyski obserwator - niezalogowany 2018-10-30 17:42:22

    Łoj , jaka nowość , wydarzenie na skalę UE. Przecież takich miejsc pamięci , takich chodniczków w Przemyślu  jest wiele ,  setki a więc o co kruszyć kopie. Taka  jest ta mieścina , brudna , zapyziała , ciemna , smutna  i nieciekawa. Ale , ale jest piękne położenie mieściny , wiele kościołów i szmateksów , aptek  więc o co biega? w czym problem ?.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2018-10-30 21:54:54

    Nie ma tam drzew za bardzo, tak więc nie opłaca się brać za to, bo koszta się nie zwrócą, przynajmniej częściowo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama