Nawet 5 lat w celi spędzić może 48-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego, która okradała przydrożne kapliczki na terenie gminy Rymanów.
Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do ich popełnienia. Do policjantów sprawa włamań do kapliczek w Rymanowie i Posadzie Górnej dotarła na początku września
. Jak informuje krośnieńska policja, łupem przestępczyni padły łącznie 3 figury sakralne – dwie z kapliczki w Posadzie Górnej i jedna z kapliczki w Rymanowie. W toku czynności prowadzonych przez policjantów z komisariatu w Rymanowie ustalono, że sprawczynią włamań do obiektów sakralnych jest prawdopodobnie 48-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego.
Zgromadzone w sprawie dowody potwierdziły ten fakt. Skradzione figury niebawem wrócą na swoje miejsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze