Reklama

Kobieta kradła sakralne figury z przydrożnych kapliczek

Nawet 5 lat w celi spędzić może 48-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego, która okradała przydrożne kapliczki na terenie gminy Rymanów.

Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do ich popełnienia. Do policjantów sprawa włamań do kapliczek w Rymanowie i Posadzie Górnej dotarła na początku września

. Jak informuje krośnieńska policja, łupem przestępczyni padły łącznie 3 figury sakralne – dwie z kapliczki w Posadzie Górnej i jedna z kapliczki w Rymanowie. W toku czynności prowadzonych przez policjantów z komisariatu w Rymanowie ustalono, że sprawczynią włamań do obiektów sakralnych jest prawdopodobnie 48-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego.

Reklama

Zgromadzone w sprawie dowody potwierdziły ten fakt. Skradzione figury niebawem wrócą na swoje miejsce.  

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości