Reklama

Kradzione części chcieli spieniężyć w skupie złomu

Od 3 miesięcy do 5 lat więzienia grozi sprawcom kradzieży części samochodowych, którzy próbowali je potem sprzedać w punkcie skupu złomu. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu.

Łupem złodziei – trzech mężczyzn w wieku od 52 do 54 lat – padły części samochodowe leżące przed warsztatem. Jego właściciel zorientował się o braku wspomnianych elementów w miniony wtorek, 17 bm. i powiadomił o tym fakcie właścicieli skupów złomu na terenie Przemyśla. Intuicja go nie myliła. W czwartek, 19 października, po g. 18 do dyżurnego przemyskiej komendy zadzwoniono z jednego z punktów skupu z informacją, że dwóch mężczyzn usiłuje sprzedać najprawdopodobniej kradzione części samochodowe. Alarmujący telefon w tej sprawie odebrał również właściciel okradzionego warsztatu. Kiedy podejrzewani o sprzedaż kradzionych części byli jeszcze w skupie, jego właściciel zdołał zatrzymać jednego z nich. Drugiemu udało się zbiec, ale niedługo później został ujęty przez wysłany na miejsce policyjny patrol. Jak informuje rzecznik KMP  w Przemyślu, zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów trzem mężczyznom, którzy działali wspólnie przy tej kradzieży.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości