Jego emisja zaplanowana jest na wrzesień w TVP.
W Przemyślu trwają właśnie zdjęcia do filmu, ukazującego ciekawe miejsca w mieście. Oprowadza po nich Artur Andrus – znany dziennikarz radiowej Trójki oraz artysta kabaretowy, piosenkarz i konferansjer.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mam nie małą nadzieję, iż na emisji tego filmu w TV zostanie pokazane jak przez ostatnie kilkanaście lat, to biedne, Bogu ducha winne miasto, zostało zdewastowane, zniszczone i sprofanowane przez nowotwór administracyjno - urzędniczy !!!
Słusznie. A co konkretnie mają pokazać?Pozdr.
A ja powiem tak : Chwala Panu Prezydentowi Przemysla Robertowi Chomie za to co udalo mu sie zrobic za jego kadencji. Przemysl I okolice zmienily sie bardzo. Tylko psychiczni impotenci nie widza tego lub nie chca widziec zmian ktore staly sie faktem.TO JEST APEL DO TYCH WSZYSTKICH NIEZADOWOLONYCH !!!!====================================================SPADAJCIE Z TEGO MIASTA JAK WAM SIE ONO NIE PODOBA ..
Mam nie małą nadzieję, iż na emisji tego filmu w TV zostanie pokazane jak przez ostatnie kilkanaście lat, to biedne, Bogu ducha winne miasto, zostało zdewastowane, zniszczone i sprofanowane przez nowotwór administracyjno - urzędniczy !!!
Słusznie. A co konkretnie mają pokazać?Pozdr.
A ja powiem tak : Chwala Panu Prezydentowi Przemysla Robertowi Chomie za to co udalo mu sie zrobic za jego kadencji. Przemysl I okolice zmienily sie bardzo. Tylko psychiczni impotenci nie widza tego lub nie chca widziec zmian ktore staly sie faktem.TO JEST APEL DO TYCH WSZYSTKICH NIEZADOWOLONYCH !!!!====================================================SPADAJCIE Z TEGO MIASTA JAK WAM SIE ONO NIE PODOBA ..