Zdarzenie zarejestrowane okiem kamery samochodowej 5 października br. na rondzie Liebermana w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wpadł w poślizg, częsta przypadłość niemieckich aut
Wpadł i co z tego? Każdemu zdarza się wpaść w poślizg. Ale widać donosicieli nie brakuje.
Bmw w Compact niestety to najlepiej sie prowadzących aut nie nalezy ... poślizg.
Pojazd z filmu do sprzedania na olxhttps://www.olx.pl/oferta/sprzedam-bmw-e-36-hydro-lapa-itd-CID5-IDBUk4Y.htmlTakże wątpię że to poślizg. Wraca z Sieleckiej z toru i jeszcze mu mało.
Bączki czy poślizg, to zawsze należy pamiętać:BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Nie dostosował prędkości do warunków na drodze czym spowodował zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Profilaktyczny mandacik rozwiązuje powyższy dylemat :D
Jak by był na torze to by się wyszalał i wracał by jak pokorny baranek .
Żadne donosicielstwo !!!!, widocznie sam tak robisz ,zero wyobraźni. A jakby z drugiej strony nadjechał samochód ?! ROZBIŁ by kogoś , idiota !!! U nas właśnie jest takie społeczeństwo, że jak ktoś popełnia wykroczenie a inny zwróci mu uwagę to donosicielstwo i zamiast reagować to gani się tego kto na to reaguje !!!
Profilaktycznych mandacik.... Hmmm, może niech pierwszy rzuci kamień ten co nigdy nie zaciągnął ręcznego /poszedł bokiem gdzie kolwiek?
O.co wam właściwie chodzi. Jeszcze będziecie się czepiać że za szybko wjechał na skrzyżowanie. I że nie włączył kierunku przed opuszczeniem... A w ogóle to mandat powinien dostać i to jak najbardziej bo nie miał dwóch rąk na kierownicy. To widać wystarczy zatrzymać i powiększyć.
Krótko i na tematPiS sprzedaje Polskie państwo
mimi - bmw znajdowało się na rondzie, więc kto dojeżdża do ronda ma ustąpić pierwszeństwa. Nie dramatyzuj.
Kazik ale to nie zwalnia od myślenia... nie tylko o sobie trzeba myśleć ale o innych ludziach też. Na rondzie go zniosło na innych ulicach będzie podobnie.
Jak czytam te komentarze to ręce opadają... wpadł w poślizg i... co ? I to go skłoniło aby dalej ciśnąć gaz i poślizgiem wyjechać z ronda tak ? Uważam, że to nieudacznik za kierownicą jakich wiele w BMW, który chciał poszaleć ale ewidętnie mu nie wyszło. Jedyną przypadłością tych aut jest to, że za kierownicą siadają pajace co nawet nad rowerem panować nie umieją...
Kierowca BoliduMłodzierzyWiejskiej czyli BMW reklama
Zawracał na ręcznym hamulcu mandat się należy za spowodowanie zagrożenia
Ja bym mu kary nie dał żadnej już jest pokarany jedzie compactem
Pomyślał sobie że na bocznych nie stoją z nadmiaru testosteronu troszeczkę po świruje
Ewidetnie BĄCZEK czyli celowe wprowadzenie pojazdu w poslizg- wieczorami ok 22/23 ktos robi kolka wokow rona na pisku opon wiec to jest celowe...!!!:):):)
Wy wszyscy jesteście p.....ni no i co ze poleciał bokiem kazdy tak ronda op......a nawet i bez napędu na tył
Poślizg !!!! jakby chciał kręcić bączki to przeleciałby całe rondo. jak jest mokro dużo nie potrzeba do poślizgu.
Ewidentnie poślizg
Wpadł w poślizg, częsta przypadłość niemieckich aut
Wpadł i co z tego? Każdemu zdarza się wpaść w poślizg. Ale widać donosicieli nie brakuje.