Oddanie krwi to zaledwie kilkanaście minut. Jednak osobom potrzebującym, te kilkanaście minut niejednoktornie ratuje życie lub przedłuża je na wiele lat.
Mieszkańcy Horyńca-Zdroju i okolic już po raz kolejny będą mogli przystąpić do akcji zbiórki krwi, która odbędzie się 10 maja w godzinach od 9.00 do 12.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury. Na krew codziennie czeka wiele osób, m.in. poszkodowani po wypadkach, z urazami, biorcy przeszczepów szpiku, wątroby czy chorzy na nowotwory. Wśród potrzebujących jest także wiele dzieci i noworodków, które walczą o każdą chwilę życia. Pamiętajmy, że oddanie krwi nic nie boli, a dla kogoś może okazać się bezcennym lekiem, którt możemy ofiarować tylko my.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze