Do nietypowego zajścia doszło w minioną niedzielę, 22 bm., przed budynkiem urzędu miasta. Policjanci przy pomocy dwóch przypadkowych mężczyzn ujęli tam agresywnego 46-latka, który wyładowywał złość na elewacji magistratu, uszkadzając również kostkę brukową, donicę oraz okno.
Było przed g. 14, kiedy funkcjonariuszka z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego oraz dzielnicowy przemyskiej komendy zauważyli na Rynku mężczyznę rzucającego wszystkim, co miał pod ręką, w tym kamieniami, w gmach urzędu miasta. Z relacji przemyskiej policji wynika, że człowiek ten w pewnym momencie przesunął stojącą przy wejściu donicę i zaczął wyrywać kostkę brukową. Ponieważ zachowanie agresora mogło zagrozić bezpieczeństwu przechodzących w pobliżu osób, policjanci będący świadkiem sytuacji, mimo że tego dnia nie byli na służbie, postanowili działać. W ujęciu 46-latka mężczyzny pomogli przypadkowi świadkowie – 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego i 22-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Ostatecznie krewki przemyślanin trafił w ręce wezwanego patrolu, a następnie do szpitala. Wyrządzone przez niego szkody oszacowano na kwotę 1 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie REDAKTORZE poczytność wzrośnie wielokrotnie jeśli dowiemy się o szczegółach (ręka też mi swędzi)
A kto zrównał z ziemią, zdewastował, zdemolował, sprofanował Rynek Starego Miasta, tak że mucha nie siada ?!?! Jakiś agresywny i krewki przemyślanin, czy może ktoś inny ?!? I kto spowodował większe szkody, on, czy, no właśnie kto ?!? Czy dowiemy się coś o tym od szanownej redakcji ?!?YOUTUBE.COM - MAGDA GESSLER PRZECIWNA PRZEBUDOWIE RYNKU
ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku . ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku . ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku . ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku . ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku . ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku . ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku . ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku
Debil takich uśpić
Panie REDAKTORZE poczytność wzrośnie wielokrotnie jeśli dowiemy się o szczegółach (ręka też mi swędzi)
A kto zrównał z ziemią, zdewastował, zdemolował, sprofanował Rynek Starego Miasta, tak że mucha nie siada ?!?! Jakiś agresywny i krewki przemyślanin, czy może ktoś inny ?!? I kto spowodował większe szkody, on, czy, no właśnie kto ?!? Czy dowiemy się coś o tym od szanownej redakcji ?!?YOUTUBE.COM - MAGDA GESSLER PRZECIWNA PRZEBUDOWIE RYNKU