Reklama

Krok w stronę reaktywacji „suchego portu”? [ZDJĘCIA]

Planowana inwestycja ma nie tylko poprawić komunikację, ale także wspierać nie tyle rozwój, co reaktywację, „suchego portu” w Żurawicy, który w przyszłości ma się stać strategicznym centrum logistycznym łączącym wschód z zachodem Europy. Budowa drogi będzie kosztować ok. 100 mln zł.

Do konferencji prasowej przedstawiającej tę inwestycję doszło w nieco nietypowym miejscu, bo na peronie stacji Żurawica Rozrządowa. Wzięli w niej udział: poseł na Sejm RP Marek Kuchciński, marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, wicemarszałek województwa Piotr Pilch, wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk oraz wójt gminy Orły Bogusław Słabicki.

Wszyscy jak jeden mąż potwierdzili budowę, zapowiadanej przed kilkoma miesiącami bardzo ważnej dla tego regionu inwestycji, czyli drogi łączącej krajową „77” z terminalem kolejowym T1 w Żurawicy. Obecnie jedyną drogą dojazdową do żurawickiego terminala kolejowego jest ulica wiodąca przez centrum tej miejscowości.

Reklama

Miejsce z wielkim potencjałem

– Jesteśmy w miejscu planowanej inwestycji transportowej i infrastrukturalnej, nad którą prace rozpoczęto już ponad rok temu. Jej celem jest wzmocnienie i rozwój współpracy transportowej pomiędzy Morzem Bałtyckim i Morzem Czarnym. W tym kontekście Przemyśl, Żurawica czy Medyka nabierają szczególnego znaczenia, stąd niezwykle potrzebne są tu tego typu inwestycje drogowe i kolejowe

– powiedział poseł M. Kuchciński[paywall].

– Spotykamy się w miejscu, które ma naprawdę wielki potencjał. Koncepcja Trójmorza, czyli połączenia Bałtyku z Morzem Czarnym, służy Podkarpaciu, całej Polsce, ale jest też w interesie Unii Europejskiej. Samorząd województwa podkarpackiego, współpracując z gminami Orły i Żurawica, przygotował koncepcję drogi, która umożliwi sprawny dojazd dla transportu kołowego ciężarowego. Otrzymaliśmy kwotę prawie 100 milionów złotych na tę inwestycję i w tej chwili przygotowywany jest jej plan funkcjonalno-użytkowy. Będzie to bardzo skomplikowane zadanie, przebiegać będzie przez teren uprzemysłowiony z infrastrukturą kolejową, z sieciami energetycznymi, a więc będzie się wiązać z budową rond, wiaduktów

Reklama

– dodał marszałek województwa podkarpackiego W. Ortyl.

Start w przyszłym roku

Droga, łącząca krajową „77” z Żurawicą Rozrządową, rozpocznie się na wysokości Duńkowiczek. Prace projektowe mają wystartować jeszcze w tym roku. Inauguracyjne wbicie pierwszej łopaty, po rozstrzygnięciu przetargu w formule „zaprojektuj-wybuduj”, spodziewane jest w 2025 r., a być może na przełomie 2025 i 2026 r.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/06/2024 12:21
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jerzy811_496 2024-06-03 18:27:07

    Dodam tylko ze ten odruch dotyczy wszystkich opcji politycznych, bez wyjątku. Jak przypuszczam ma go każdy kto nie ma żadnego powiązania ze światem politycznym w naszym kraju. Co innego gdy ktoś żyje z polityki lub daje innym żyć czyli np pracę, tacy zapewne lubią i szanują lub przynajmniej udają. Politycy w Polsce sobie w pełni na to zasłużyli.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jerzy811_496 2024-06-05 11:16:21

    Zastanawiam się co redakcję skłoniło do wykasowania komentarza; czy to że jedyny dobrze funkcjonujący suchy port to ten w Krównikach? A może to że reaktywacja suchego portu w Żurawicy to mrzonka a politycy robią sobie kampanię wyborczą? A może mój pesymistyczny pogląd o rozwoju sytuacji na wschodzie? Jaki ma być w kontekście takich wiadomości https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-nato-przygotowuje-sie-na-atak-rosji-media-ujawniaja-plany,nId,7554214, czy wypowiedzianych słów urzędującego premiera ,prezydenta czy marszałka sejmu?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama