Reklama

Królowa brytyjska podziękowała uczniom za życzenia

13/01/2018 20:30

Uczniowie z klasy V b Szkoły Podstawowej nr 10 w Jarosławiu wysłali do Królowej Elżbiety II i księcia Filipa własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami z okazji 70. rocznicy ślubu.

Niedługo później otrzymali podziękowania z Pałacu Buckingham, przesłane na ręce Adrianny Luchowskiej, nauczycielki języka angielskiego, która czuwała nad przygotowaniem życzeń.

Królowa, poprzez swoją damę dworu, nie tylko podziękowała. Zwróciła też uwagę na to, że życzenia zostały wykonane własnoręcznie i pozdrowiła jarosławskich uczniów.


Uczniowie z V b SP nr 10 w Jarosławiu pokazują kartkę, która trafiła do królowej brytyjskiej.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dżony Rotten - niezalogowany 2018-01-13 21:20:48

    ''Boże chroń królowąFaszystowski reżimZrobili z ciebie kretynaPotencjalną bombą wodorową''SEX PISTOLS - GOD SAVE THE QUEEN - tekstowo.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dżony Rotten - niezalogowany 2018-01-13 21:34:00

    "Boże chroń królowąOna nie jest ludzkim stworzeniemNie ma przyszłościW angielskich snach''YOUTUBE.COM - OLGA BORYS JAKO SEX PISTOLS

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    564 - niezalogowany 2018-01-15 13:19:25

    Super

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości