W pierwszą sobotę września (7.09 br.) w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się 18. już Podkarpacka Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi.
Wydarzenie, na które zapraszają rejonowy oddział PCK w Przemyślu i Klub Honorowych Dawców Krwi PCK im. „Ziemi Przemyskiej”, adresowane jest do[paywall] wszystkich honorowych krwiodawców, ich rodzin i sympatyków.
Rejestracja pielgrzymów na miejscu planowana jest na g. 8 rano, a o g. 8.45 odbędzie się uroczyste zawiązanie wspólnot na placu przed sanktuarium. O g. 9 przed obrazem Matki Bożej w sanktuarium kalwaryjskim odbędzie się msza święta.
Pielgrzymi o g. 11 wyruszą na drogę krzyżową dróżkami kalwaryjskimi. Spotkanie krwiodawców zakończy wspólne ognisko w Nowosiółkach Dydyńskich nad rzeką Wiar (g. 14). Wydarzenie odbędzie się bez względu na pogodę, dlatego warto zadbać o odpowiedni ubiór. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 16 6700402.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze