Reklama

Krwiodawcy u stóp Maryi w Kalwarii Pacławskiej

W pierwszą sobotę września (7.09 br.) w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się 18. już Podkarpacka Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi.

Wydarzenie, na które zapraszają rejonowy oddział PCK w Przemyślu i Klub Honorowych Dawców Krwi PCK im. „Ziemi Przemyskiej”, adresowane jest do[paywall] wszystkich honorowych krwiodawców, ich rodzin i sympatyków.

Rejestracja pielgrzymów na miejscu planowana jest na g. 8 rano, a o g. 8.45 odbędzie się uroczyste zawiązanie wspólnot na placu przed sanktuarium. O g. 9 przed obrazem Matki Bożej w sanktuarium kalwaryjskim odbędzie się msza święta.

Pielgrzymi o g. 11 wyruszą na drogę krzyżową dróżkami kalwaryjskimi. Spotkanie krwiodawców zakończy wspólne ognisko w Nowosiółkach Dydyńskich nad rzeką Wiar (g. 14). Wydarzenie odbędzie się bez względu na pogodę, dlatego warto zadbać o odpowiedni ubiór. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 16 6700402.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama