Reklama

Krystyna Janda w Przemyślu opowie o Wajdzie

15, 16, 17 grudnia w Domu Ukraińskim wyjątkowe wydarzenie – „Spotkania z filmami Andrzeja Wajdy. W pierwszą rocznicę śmierci”.

W piątek, 15 bm., impreza rusza o g. 18.30. Najpierw zobaczymy Refleksy – współczesne przymiarki do twórczości Andrzeja Wajdy, następnie Tatarak (g. 19).

Tego dnia odbędzie się także spotkanie z wybitną aktorką Krystyną Jandą (prowadzenie prof. Tadeusz Lubelski, ok. g. 20.30). W sobotę zobaczymy Popiół i diament (start spotkanie g. 10.45), dokument Kredyt i debet. Wajda o sobie (prowadzenie dyskusji Iza Chruślińska, g. 16) oraz Powidoki (g. 19). 17 bm. o g. 16.30 pokaz filmu Człowiek z marmuru. Na wydarzenie wspólnie zapraszają Związek Ukraińców w Polsce oraz Krystyna Zachwatowicz-Wajda.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    viktorino_383 2017-12-14 13:30:05

    Pani Krystyna może już niech zamilknie , jej czas przeminął bezpowrotnie. Pan Wajda który wyreżyserował film kłamliwy gloryfikujący   Wałęsę człowieka  który kolaborował z oprawcami  stanu wojennego co potwierdza IPN . TW o pseudonimie Bolek znalazł się na śmietniku historii  dokładnie tam gdzie jest jego miejsce od czasów Magdalenki i niech tam pozostanie po wsze czasy..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    spoko82 - niezalogowany 2017-12-14 15:32:35

    HOGIOGRAFIA, ----film zrobiony dla Walesy a nie o Walesie, i taki byl nasz p/Wajda razem ze swoim  hollywoodzkim Oscarem.A p/Janda---szkoda slow.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zgaga - niezalogowany 2017-12-14 18:00:03

    Ago zamilknij lepiej ty. Idą święta lep pierogi :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama