15, 16, 17 grudnia w Domu Ukraińskim wyjątkowe wydarzenie – „Spotkania z filmami Andrzeja Wajdy. W pierwszą rocznicę śmierci”.
W piątek, 15 bm., impreza rusza o g. 18.30. Najpierw zobaczymy Refleksy – współczesne przymiarki do twórczości Andrzeja Wajdy, następnie Tatarak (g. 19).
Tego dnia odbędzie się także spotkanie z wybitną aktorką Krystyną Jandą (prowadzenie prof. Tadeusz Lubelski, ok. g. 20.30). W sobotę zobaczymy Popiół i diament (start spotkanie g. 10.45), dokument Kredyt i debet. Wajda o sobie (prowadzenie dyskusji Iza Chruślińska, g. 16) oraz Powidoki (g. 19). 17 bm. o g. 16.30 pokaz filmu Człowiek z marmuru. Na wydarzenie wspólnie zapraszają Związek Ukraińców w Polsce oraz Krystyna Zachwatowicz-Wajda.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pani Krystyna może już niech zamilknie , jej czas przeminął bezpowrotnie. Pan Wajda który wyreżyserował film kłamliwy gloryfikujący Wałęsę człowieka który kolaborował z oprawcami stanu wojennego co potwierdza IPN . TW o pseudonimie Bolek znalazł się na śmietniku historii dokładnie tam gdzie jest jego miejsce od czasów Magdalenki i niech tam pozostanie po wsze czasy..
HOGIOGRAFIA, ----film zrobiony dla Walesy a nie o Walesie, i taki byl nasz p/Wajda razem ze swoim hollywoodzkim Oscarem.A p/Janda---szkoda slow.
Ago zamilknij lepiej ty. Idą święta lep pierogi :)
Krystyna Janda w Przemyślu opowie o Wajdzie 15, 16, 17 grudnia w Domu Ukraińskim wyjątkowe wydarzenie – „Spotkania z filmami Andrzeja Wajdy. W pierwszą rocznicę śmierci”. Sama lokalizacja tego spotkania napawa obrzydzeniem a co dopiero prowadząca .
Jednego p/Wajdzie zazdroszcze--p/Beaty Tyszkiewicz,ale o tym p/Janda mowic nie bedzie!
Byłem. Wbrew pozorom całkiem ciekawe spotkanie...
Pani Krystyna może już niech zamilknie , jej czas przeminął bezpowrotnie. Pan Wajda który wyreżyserował film kłamliwy gloryfikujący Wałęsę człowieka który kolaborował z oprawcami stanu wojennego co potwierdza IPN . TW o pseudonimie Bolek znalazł się na śmietniku historii dokładnie tam gdzie jest jego miejsce od czasów Magdalenki i niech tam pozostanie po wsze czasy..
HOGIOGRAFIA, ----film zrobiony dla Walesy a nie o Walesie, i taki byl nasz p/Wajda razem ze swoim hollywoodzkim Oscarem.A p/Janda---szkoda slow.
Ago zamilknij lepiej ty. Idą święta lep pierogi :)