Reklama

„Kryształowy Kamień” po raz drugi dla Mateusza Piątka

25/09/2015 20:09

Zawodnik Unii Horyniec-Zdrój Mateusz Piątek drugi raz z rzędu wywalczył „Kryształowy Kamień”.

Turniej Warcabowy o „Kryształowy Kamień” im. Marii i Romualda Frey jest najstarszym turniejem w tej dyscyplinie sportowej w Polsce. W tym roku odbył się po raz 42. w Dąbkach k. Koszalina.
Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik horynieckiej Unii Mateusz Piątek. W gronie 86 zawodników z całej Polski zajął 1 miejsce. Mateusz jest również aktualnym mistrzem Polski młodzieżowców w kategorii do lat 23.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama