Na początku sierpnia br. zakończyła się modernizacja krytej pływalni w Przemyślu. Od poniedziałku (3 sierpnia br.) jest ponownie czynna.
Przypomnijmy, że modernizacja krytej pływalni była jednym z sześciu projektów wyłonionych w budżecie obywatelskim Przemyśla na 2015 rok. Modernizacja polegała na wymianie aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej, wymianie instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem oraz wykonaniu nowej zabudowy grzejników i ławek płytami HPL w pomieszczeniu niecki basenowej obiektu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gowno. Wszystko byscie chcieli nieroby. Czekac i placic podatki.
A co z obiecanym Aquaparkiem
Gowno. Wszystko byscie chcieli nieroby. Czekac i placic podatki.