W Wojewódzkim Szpitalu im. św. o. Pio w Przemyślu wstrzymane zostały przyjęcia pacjentów. Wszystko przez brak pielęgniarek, które masowo przebywają na zwolnieniach lekarskich. To sprawia, że istnieje niebezpieczeństwo ewakuacji pacjentów do innych placówek służby zdrowia.
Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy, że dzisiaj (19 września br.) na zwolnieniach lekarskich przebywa 120 z 700 pracujących w szpitalu na Monte Cassino pielęgniarek.
Z tego powodu – zarządzeniem dyrektora głównego szpitala Piotra Ciompy – od dzisiaj zostały wstrzymane planowane przyjęcia na oddziały, za wyjątkiem sytuacji zagrażających życiu. Z powodu braku pielęgniarek, doszło do połączenia oddziałów szpitalnych.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, istnieje niebezpieczeństwo ewakuacji pacjentów do innych szpitali na Podkarpaciu. Tej informacji nie udało się nam potwierdzić u szefa Dział Rozwoju, Promocji i Komunikacji Społecznej Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu Macieja Kamińskiego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdzie jest teraz ZUS, żeby sprawdzić te zwolnienia lekarskie ?
Najpierw niech się wezmą do pracy i odpowiednio zajmują się pacjentami, później niech walczą o podwyżki.. Na niektóre pielęgniareczki brak słów.
Zwolnić wszystkie i przyjąć nowe te co chcą pracować paniusie chcą zarabiać nie wiadomo ile o niech przestaną brać od chorychNa
Dobrze, że użyłeś słowa "niektóre".
To zapierdalaj karmić, dźwigać, wycierać dupy starszym i zakładać pieluchy. Smacznego.I zdecyduj się mendo w końcu na jeden nick.
Tak, przyjąć nowe z Bangladeszu. Niektórzy nie potrafią sobie jeszcze uświadomić, że pielęgniarek na rynku pracy BRAKUJE!
Kontroluje zwolnienia lekarskie mundurowych.
Ci co tutaj pisza to beneficjeci 500+ lumpy PiS owskiej propagandy . Zaklamanej i fałszywej.
I bardzo dobrze. Niszowe zawody trzeba wspierać. Teraz obudzili się z ręką w nocniku. Jeśli teraz nie zostaną docenione pielęgniarki to wszyscy będziemy jeździć leczyć się do najbliższego szpitala w Warszawie. Dyrektor niech zwolni swoich 10 doradców i przekaże ich pensje własnie pielęgniarkom.
Ale i tak kto może to jeździ do Warszawy a przemyski szpital omija szerokim łukiem
Jak nie chca pracowac to za granicę proszę jechać na wasze miejsce jest dużo młodych chetnych do pracy pielegniarek po szkolach. Jak każdy z Przemysla wie że ten szpital to jakaś pomyłka a nie szpital to to co te pielęgniarki pokazują jest tego dowodem. Powinno sie je teraz obciążyć za to ze ludzie którzy czekali miesiącami na badania zostalo im to odwołane przez ten śmieszny strajk bo kazdy wie ze ten szpital jest tak zadłużony i nie stać go na podwyżki prędzej go zamkna i 700 pielęgniarek bedzie bezrobotnych.
Najlepiej zaiportować z Ukrainy. przecież wszyscy wiedzą że przesyśl jest stolicą tolerancji!!! BRAKUJE 100 000 PIELĘGNIAREK W SKALI CAŁEGO KRAJU!!! ZROZUMCIE TO W KOŃCU!
BUHahahahaha!!!!! Ale piszesz bzdury! U mnie w rodzinie dwie młode dziewczyny skończyły studia w tym roku i co???? Jedna pracuje w Rzeszowie druga w Gdański! Żadna nie będzie zasówać za półdarmo!!!!
I co, niby to pielęgniarki odpowiadają za kolejki??? Urwałeś się z choinki gościu, PiSiarze na pewno nie stoją w kolejkach, szara masa tak!
120 pielęgniarek naraz na zwolnieniu toż to epidemia,co na to nasz ZUS.Przecież one nie są jakimiś byłymi wojewodami,marszałkami czy baronami partyjnymi.Sprawdzić te zwolnienia lekarskie i raz dwa do roboty,ZUS to potrafi szybko uzdrowić.A jak nie to w kamasze i kończyć ten durny strajk.
Co ty gościu gadasz głupoty, nie byłeś nie widziales nie masz pojęcia nie znasz sprawy a sie wypowiadasz. Weź idź pielęgniarka pokaże ci odcinek z pensji, pracujesz świątek piątek i niedzielę nie masz świąt dyżury nocne i śmieszna pensja która nie pokrywa się z obowiazkami jakie mają
Jeden MarszałekTylko jeden szpital z woli Marszałka,który zapomina płacić za pracę tym co jeszcze nie wyjechali i chcą pracować ale za pieniądze a nie zasiłek.Mieszkańcy już z jedną ręką w nocniku bez widoków na przyszłość.A po co nam szpital.Ten też można zlikwidować i będzie po krzyku.Brawo nasi Radni,tak prostacko wykorzystani przez Marszałka dla" dobra miasta"
Skoro jak mowisz ze jest tyle wolnych godnie płatnych nie za pół darmo etatow w polsce to po co tu siedzą i kopia sie z koniem jak sie pewnie domyślają ze zadłużony szpital nie jest w stanie im dać tego czego oczekują
Sebastian-jesteś na utrzymaniu głodującej żony?Do roboty pacanie.
Dziękuję wszystkim ktorzy sa sercem z nami pielegniarkami i nas wspierają i doceniają nasza prace. Przykro jest zaś czytać słowa które nas obrazaja.
Tak trzymac Kochanie. Naleza sie wam te pieniadze
Ewakuacja szpitala ??? to te wredne baby należy na kopach wyprowadzić z tego szpitala . W pierwszym rzędzie należało by sprawdzić sympatie polityczne tych wrednych babsztyli bo może się okazać ze są to działaczki kodu sterowane przez totalna opozycje z PO Przemyskiego. Co mi tu pachnie spiskiem i sytuacja pisz wymaluj z sejmu gdzie protestowały matki niepełnosprawnych dzieci . jak się później okazało były to działaczki z KOD , Platformy i Nowoczesnej . https://www.youtube.com/watch?v=TmJe-vOBz94.... Na kopach w dupe wypierdzielic ze szpitala...
Do roboty tu nikt ciebie nie wspiera nierobie jeden.
Nazwać cię krety em to by była obraża dla tej jednostki chorobowe. Ty jesteś po prostu pajac...
Brak słów. Ty niczego nie zrozumiesz nawet ja by ci zrobić lobotomię i informacje wlewa przez lejek. Ignorancie!
Panie wlej klapkę rozumu do tej pustej głowy!....
a może ty lumpo weźmiesz sie do robory zamiast żyć z 500+ na koszt ludzi pracy
Do ewakuacji dojdzie tylko i wyłącznie z winy pielęgniarek które są obecnie na "lewych" zwolnieniach L 4 . Takie nielegalne i skandaliczne zachowanie nazywane jest przez co niektóre działaczki związkowe strajkiem. A pacjent jest tego zakładnikiem. Brawo drogie panie, przedwojenne pielęgniarki , te które jeszcze żyją , palą się ze wstydu za was. One nigdy nie opuszczały pacjentów ! A wy polazłyście że owszem można porzucić pacjenta , przecież pacjent to tylko pretekst do tego by dostać wypłatę!
Pewnego razu moje roczne dziecko było w tym szpitalu i to jak te pielęgniarki mają podejście do dzieci i do matek ktore siedza z tymi maluchami to sie w glowie nie mieści z taka wrednoscia podchodzą do wszystkiego jak by odbywały karę pracując w tym szpitalu. Podchodząc do pokoju pielegniarek mozna usłyszeć,, nie widzi pani ze cos robie jestem teraz zajeta jak skończę to podejde! " a chcialam powiedziec tylko ze dziecku skonczyla sie kroplowka ale to jest tylko jeden z kilku takich przykładów.
Nyłem pacjentem i na Monte i na Słowackiego.To było piekło i niebo.Na Słowackiego personel miły,wszedzie czysto i widac było efekty leczenia.Na Monte to tragedia.Tak sie tym "królewna"w głowie poprzewracało,ze w normalnym społeczenstwie jest to nie do przyjecia.Zamknac na cztery spusty,a te .....niech sobie nadal leza.
I to piszą ludzie , którzy uważają się za katolików. Szkoda słów. Może troszeczkę zrozumienia?
Rok temu pracowałem w szpitalu we Wroclawiu i na wlasne uszy słyszałem jak lekarz ordynator szpitala mowil do stażysty przyszlego lekarza ,, ucz sie chłopie bo z ta wiedzą wyladujesz co najwyżej w Przemyślu jako lekarz". I sami widzimy co lekarze sadza o Przemyskim szpitalu i jakich mamy specjalistow.
Następny buc Ma głodującą żonę.Pogoń ją do roboty,bo zdechniesz z głodu obrońco uciśnionych.
Z małym dzieckiem trzeba jeździć po innych szpitalach bo przyjęć nie ma od czego oni są to jest służba zdrowia ?
Aby chorować w tym szpitalu trzeba mieć dużo zdrowia.
Nie obrażajcie pielęgniarek tylko dlatego, że walczą o swoją godność wy pisowskie ćwoki. Serdeczne pozdrowienia z Wwy dla pielęgniarek.
No pięknie! Za chwilę się okaże że całkiem zamkną ten szpital przez was to wtedy drogie strajkujące będziecie sobie pod zamkniętymi drzwiami siedzieć ile chcecie...
Byłam dzisiaj w szpitalu na Monte. Pogotowie przywiózło mnie z silnym bólem w okolicach serca, mostku, plecow. Okazało się że mam dosyć poważną chorobę serca. Kazali mi zgłosić się do lekarza rodzinnego po skierowanie do kardiologia ( 3 miesiące czekania). Na wpisie " Pani doktor" napisała że wpisałam się na własne rzadanie. ( szkoda, że zauważyłam to dopiero w domu).
Taka jest prawda, że niektóre pielegniarki nawet nie zasługują na najniższa krajowa, bo tylko siedzą i plotkuja. Nie powiem, że nie ma takich co nie zasługują. Bo są też takie, które pracuja z takim zapałem i powołaniem do tego co robią, ze nawet zasługują na te 5 tysięcy.
no panie pielęgniarki mówiły że strajk nie zagrozi życiu pacjentów, czyżby to nie była prawda?
znowu cipka z Shepley sie odezwała ...napisałem ci wcześniej..ucz się języka ,zmień pracodawce i nie pracuj przez agencje to może do czegoś dojdziesz,,,,,
Byłem tam z dzieckiem dwa razy życie mnie nauczyło że prosto do Rzeszowa tam lepiej jest a nie tu pielęgniarki w dupie ludzi maja jakieś płatne leżanki śmiech na sali
o widzę że mamy tutaj zasrańca PISowskiego
https://toteraz.pl/zamiast-sie-poczestowac-nabierali-jablka-garsciami,1772451.htmlPISoBOLSZEWICKA zraza he he.
Oni już od tygodnia nie przyjmowali planowanych przyjęć... Jak oni w tedy pracowali...
czytam te komentarze i wiem, że w tym zapyziałym mieście nigdy nie będzie dobrze, burdel na kółkach, tu nawet wstyd tu mieszkać, to nawet nie prowincja a amazońska dżungla którą tworzą sami mieszkańcy z miasta i okolicznych wiosek...
Po takim zarządzeniu Dyrektor powinien zostać odwołany?
Zwolnic wszystkie. Wypłaty nie dostana od razu beda pracowac
W d*pach im sie poprzewracało. Płaca powinna być wyższa tylko dla tych które na to zasługują. Ostatnio byłem świadkiem tego że ciężko bylo pielęgniarce podejść do starszego pana i go nakarmić. A żeby jedna czy druga ruszyla sie odpiąć kroplówe trzeba chodzić i prosić po kilka razy i to przyjdzie z wielkimi wyrzutami. Większość pielęgniarek jest wredna i jie uprzejma doryczy wie to zarówno tych na oddziałach jak i na izbie przyjęć SOR
Schudną trochę, niektórym pielęgniarkom to wyjdzie na zdrowie :)
Juzef, tak dużo młodych :-) Średnia wieku 50 lat.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/brakuje-pielegniarek-w-polsce-ministerstwo-uruchomi-stypendia,825691.html
Pobyt w szpitalu na Mone to tragedia jeśli chodzi o pielęgniarki, beznadziejne podejście do pracy. Na prośbę pacjenta o środek na ból odpowiadają, że "ma boleć" ! Pozwalniać wszystkie i zatrudnić pielęgniarki np z Ukrainy !
Każdy powinien pracować w tym zawodzie do którego został powołany i tak; kurwy w burdelu i pseudo pielęgniarki także w burdelu lub na granicy szmuglować papierochy i wódkę.
Nie mogę czytać tak tępych opinii ludzi, którzy się wypowiadają nie mając pojęcia. żyjemy Państwie, gdzie o podniesienie wynagrodzenia, płac itp. trzeba walczyć! czytanie brukowców i wyświetlanych stron internetowych nie uczy Was niczego poza uzyciem krytyki wobec ludzi, którzy walczą o swoje dobro. może pośmiejecie się ze swoich rodziców, którzy kiedyś chcieli więcej zarobić na chleb - śmiało.kraj demokracji każdy może opiniować, ale czasami myślę sobie, że żyjemy w kraju nienawiści i chciwości w stosunku innych. możecie się moją opinią podetrzeć, w taki sam sposób jak Ci wszyscy ludzie, którzy o coś walczą czy to pielęgniarki, górnicy, niepełnosprawni itp. Po prostu bądźcie ludźmi, bo sami z pewnością w pracy robicie mniej niż nie jedna osoba, która o coś się stara.
mamuśka ja tylko..........takich mamusiek zachowanie na oddziale powinno się ujawniać!
wszystkie powinny iść na zwolnienia!!!!!
służba to była na dworach królewskich :)
ty łajzo masz doświadczenie w tym burdelu jak widzę niemałe,ale morda już twoja stara to od tych papierochów!
witam. Dyrektor lekarze i pielęgniarki w tym szpitalu do zwolnienia. Z własnego doświadczenia wiem ze mało ludzi pracujących w tym szpitalu zasługuje na podwyżki.....
Do Piotrek : Pieluchy musiałem zmieniać sam bo jak nie to Ojciec leżał ubabrany i zlany czasami kilka godzin . Często leżał głodny spragniony bo sam nie mógł się obsłużyć . Jak umierał to zostałem z nim sam personel zamknął się kanciapie a lekarz mnie olał , Dużo by jeszcze opowiadać . Większość do zwolnienia . Spotkałem tylko kilka , które pracowały jak należy i jeszcze był ludźmi .
Wypierdzielic te pielegniarki z roboty i zatrudnic nowe.
Przeprowadzic reorganizacje i zatrudnic nowe osoby.
A ile bierzecie od Rodzin chorych żebyście lepiej ich traktowały ? rozliczacie to?, mam nagrania :) jeszcze chwila i je puszcze :D pozdrawiam Panie jedzące jak królowe jedzenie chorych,a chorzy dostają kromki wybrakowane :)
Really I Appreciate The Effort You Made To Share The Knowledge. This Is Really A Great Stuff For Sharing. Keep It Up . Thanks For Sharing. https://mesotheliomaasbestoshub.xyz
W ważnych chwilach warto zaufać profesjonalistom. Którzy podchodzą do zadania jak zawodowcy, ponieważ nimi są. Serdecznie polecam usługi od https://ostatniadroga.com.pl/
Well Thanks For Posting Such An Outstanding Idea. I Like This Blog & I Like The Topic And Thinking Of Making It Right. https://www.psychologyassignments.com
Moja mama leżała w tym szpitalu jak nie dałeś w łapę to mogłeś dzwonić ile chciałeś
Gdzie jest teraz ZUS, żeby sprawdzić te zwolnienia lekarskie ?
Najpierw niech się wezmą do pracy i odpowiednio zajmują się pacjentami, później niech walczą o podwyżki.. Na niektóre pielęgniareczki brak słów.
Zwolnić wszystkie i przyjąć nowe te co chcą pracować paniusie chcą zarabiać nie wiadomo ile o niech przestaną brać od chorychNa