Reklama

Krzysztof Gierczak wciąż w gazie! Trudno zliczyć trofea przemyskiego mistrza dwóch kółek

Lata mijają, a on wciąż jest w znakomitej formie. Niedawno odniósł trzy znaczące sukcesy w kategorii masters.

W Mikołowie odbył się Superpuchar Polski w kolarstwie przełajowym. Reprezentujący klub MTB Zryw Buszkowiczki K. Gierczak zajął 2. miejsce w kategorii masters III. Trasa wyścigu była bardzo trudna technicznie, ale dla fachowców w tej dyscyplinie sportu idealna. Pan Krzysztof uznał wyższość tylko Czecha Ivo Kovarika. Na trzecim stopniu podium stanął Jacek Brzóska.

K. Gierczak znakomicie spisał się także w Kielcach i Tarnowie. W tym pierwszym mieście wygrał zawody w ramach Pucharu Polski –  ogólnopolski wyścig pod nazwą „Szlakiem Wsi Kieleckiej”. W Tarnowie, podczas rywalizacji na trasie usytuowanej na Górze świętego Marcina, natomiast nie miał sobie równych w finale Pucharu Tarnowa XC 2022.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama