Lata mijają, a on wciąż jest w znakomitej formie. Niedawno odniósł trzy znaczące sukcesy w kategorii masters.
W Mikołowie odbył się Superpuchar Polski w kolarstwie przełajowym. Reprezentujący klub MTB Zryw Buszkowiczki K. Gierczak zajął 2. miejsce w kategorii masters III. Trasa wyścigu była bardzo trudna technicznie, ale dla fachowców w tej dyscyplinie sportu idealna. Pan Krzysztof uznał wyższość tylko Czecha Ivo Kovarika. Na trzecim stopniu podium stanął Jacek Brzóska.
K. Gierczak znakomicie spisał się także w Kielcach i Tarnowie. W tym pierwszym mieście wygrał zawody w ramach Pucharu Polski – ogólnopolski wyścig pod nazwą „Szlakiem Wsi Kieleckiej”. W Tarnowie, podczas rywalizacji na trasie usytuowanej na Górze świętego Marcina, natomiast nie miał sobie równych w finale Pucharu Tarnowa XC 2022.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze