Krzysztof Iwaneczko dał pierwszy otwarty koncert w swoim rodzinnym mieście. Zwycięzca programu "The Voice of Poland" wystąpił jako gwiazda drugiego dnia Wincentiady - Dni Patrona Miasta Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z całej trzy dniowej imprezy najważniejszy był występ Lipnickiej i Iwaneczki. Po za tymi wykonawcami nie było już innych imprez? panowie redaktorzy , a gdzie pozostałe wydarzenia !
Z całej trzy dniowej imprezy najważniejszy był występ Lipnickiej i Iwaneczki. Po za tymi wykonawcami nie było już innych imprez? panowie redaktorzy , a gdzie pozostałe wydarzenia !
Wyszkoni :)