Reklama

Krzysztof Iwaneczko zaśpiewał w swoim mieście [WIDEO]

29/08/2016 09:00

Krzysztof Iwaneczko dał pierwszy otwarty koncert w swoim rodzinnym mieście. Zwycięzca programu "The Voice of Poland" wystąpił jako gwiazda drugiego dnia Wincentiady - Dni Patrona Miasta Przemyśla.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kat - niezalogowany 2016-08-29 11:20:49

    Z całej trzy dniowej imprezy najważniejszy był występ Lipnickiej i Iwaneczki. Po za tymi wykonawcami nie było już innych imprez? panowie redaktorzy , a gdzie pozostałe wydarzenia !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ella - niezalogowany 2016-08-29 11:40:26

    Wyszkoni :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama