Z dniem 1 stycznia 2026 roku, po zakończonej pomyślnie procedurze konkursowej, funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu obejmie Krzysztof Kubaszek.
Oficjalną nominację wraz z gratulacjami wspomniany odebrał jeszcze przed świętami, 18 grudnia, z rąk burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza i jego zastępcy Magdaleny Lehnart oraz dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Ewy Leniar.
Nominacja na dyrektorskie stanowisko jest niejako kontynuacją dotychczasowej działalności Krzysztofa Kubaszka na niwie edukacji. Przez ostatnich 9 miesięcy piastował on bowiem stanowisko p.o. dyrektora SP 7. Jest nauczycielem dyplomowanym z 27-letnim stażem pracy. Pracował jako polonista, bibliotekarz, ale prowadził także zajęcia na jarosławskiej uczelni. Jest również osobą znaną z działalności literackiej. Ma na koncie twórczość poetycką, jest autorem, kabaretów, scenariuszy i opowiadań dla dzieci.
Tego samego dnia awanse nauczycielskie odebrały też Monika Stelczyk-Rejman z SP nr 2 i Wioleta Gargas z SP nr 9. Obu paniom wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. W obecności kadry zarządzającej złożyły też ślubowanie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze