Reklama

Krzysztof Kubaszek pokieruje jarosławską „siódemką”


Z dniem 1 stycznia 2026 roku, po zakończonej pomyślnie procedurze konkursowej, funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu obejmie Krzysztof Kubaszek.


Oficjalną nominację wraz z gratulacjami wspomniany odebrał jeszcze przed świętami, 18 grudnia, z rąk burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza i jego zastępcy Magdaleny Lehnart oraz dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Ewy Leniar. 

Nominacja na dyrektorskie stanowisko jest niejako kontynuacją dotychczasowej działalności Krzysztofa Kubaszka na niwie edukacji. Przez ostatnich 9 miesięcy piastował on bowiem stanowisko p.o. dyrektora SP 7. Jest nauczycielem dyplomowanym z 27-letnim stażem pracy. Pracował jako polonista, bibliotekarz, ale prowadził także zajęcia na jarosławskiej uczelni. Jest również osobą znaną z działalności literackiej. Ma na koncie twórczość poetycką, jest autorem, kabaretów, scenariuszy i opowiadań dla dzieci.  

Reklama

Tego samego dnia awanse nauczycielskie odebrały też Monika Stelczyk-Rejman z SP nr 2 i Wioleta Gargas z SP nr 9. Obu paniom wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. W obecności kadry zarządzającej złożyły też ślubowanie.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/12/2025 14:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama