– Chciałbym za pośrednictwem prasy zwrócić uwagę na problem dewastacji podprzemyskich szlaków turystycznych i rowerowych. Od 9 lat jeżdżę rowerem w okolicach naszego miasteczka, ale to, co się dzieje w tym roku, przechodzi ludzkie pojęcie. Wiele odcinków tras turystycznych i rowerowych zostało zwyczajnie zniszczonych. Choćby ten odcinek, który był wcześniej wąską ścieżką, a obecnie wygląda jak na zdjęciu. Jest to odcinek dojazdowy do fortu Prałkowce. Tą trasą prowadzi maraton Cyklokarpaty, który odbędzie się 1 maja. Współczuję zawodnikom przeprawiania się przez to coś. Jak można było bezkarnie tak zdewastować trasy w okolicy Przemyśla?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A jak można było dwa lata temu bezkarnie rozjechać pół lasu na górze Koryteńskiej powyżej Korytnik przy drodze wojewódzkiej nr 884? Widać można było. Pan leśniczy z Korytnik miał pozyskać tyle a tyle kubików drewna i dwunożna swołocz ruszyła w las wycinając go niemal doszczętnie, robiąc koleiny głębokie na metr na całym areale.
Pierwsze miejsce albo co najmniej wyróżnienie w konkursie robót spierdolonych !!!
A jak można było dwa lata temu bezkarnie rozjechać pół lasu na górze Koryteńskiej powyżej Korytnik przy drodze wojewódzkiej nr 884? Widać można było. Pan leśniczy z Korytnik miał pozyskać tyle a tyle kubików drewna i dwunożna swołocz ruszyła w las wycinając go niemal doszczętnie, robiąc koleiny głębokie na metr na całym areale.
Pierwsze miejsce albo co najmniej wyróżnienie w konkursie robót spierdolonych !!!
YOUTUBE.COM - ILLUSION - RUSZY LAS