Reklama

Kto zakopywał niebezpieczne odpady w Hadlach Szklarskich?


Być może sprawa nie wywołałaby takiego zainteresowania, gdyby nie fakt, Urząd Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim (powiat przeworski) złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez… Urząd Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim! A konkretnie niektórych jego pracowników.


Zawiadomienie było na tyle udokumentowane, że Prokuratura Rejonowa w Przeworsku wszczęła śledztwo w sprawie nielegalnego zakopywania odpadów komunalnych przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim.

– Z zawiadomienia Urzędu Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim wynikało, że od 2017 do 2018 roku na dwóch działkach gminnych w Hadlach Szklarskich (w okolicach tamtejszego zespołu pałacowo-parkowego – przyp. aut.) pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Jawornik Polski nielegalnie zakopywali odpady komunalne

Reklama

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 63% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/01/2026 16:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama