Być może sprawa nie wywołałaby takiego zainteresowania, gdyby nie fakt, Urząd Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim (powiat przeworski) złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez… Urząd Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim! A konkretnie niektórych jego pracowników.
Zawiadomienie było na tyle udokumentowane, że Prokuratura Rejonowa w Przeworsku wszczęła śledztwo w sprawie nielegalnego zakopywania odpadów komunalnych przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim.
– Z zawiadomienia Urzędu Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim wynikało, że od 2017 do 2018 roku na dwóch działkach gminnych w Hadlach Szklarskich (w okolicach tamtejszego zespołu pałacowo-parkowego – przyp. aut.) pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Jawornik Polski nielegalnie zakopywali odpady komunalne
ReklamaPłatny dostęp do treści
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 63% tekstu do przeczytania.
Wykup dostęp
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze