Reklama

Ktoś pozbył się gruzu na środku drogi prowadzącej do plaży Ostrów

20/03/2021 07:33

– Nie wiem, jakim mianem określić osobę, która zachowuje się w ten sposób. Nie mam słów na takich ludzi. No bo jak można pozbyć się gruzu, zrzucając go na środku asfaltowej drogi? – pyta mieszkaniec.

I dodaje, że chodzi o drogę prowadzącą do plaży Ostrów. Na asfalcie leżą kawałki pokruszonej cegły, dachówki i inne odpadki budowalno-remontowe.

– Przecież nocą, kiedy widoczność jest mocno ograniczona, jakiś kierowca może w to wjechać i rozwalić sobie samochód, a co gorsza stracić panowanie nad pojazdem. To rzecz karygodna, a śmieci jak najszybciej powinny zostać stamtąd usunięte – podsumowuje mieszkaniec Przemyśla, który ma działkę w tamtej okolicy.
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nena - niezalogowany 2021-03-20 13:44:11

    A inny mieszkaniec , który też ma tam działkę w okolicy po prostu to posprzątał....Alarm , bo droga do plaży..asfalt dla plaży, jakby tylko  plaża tam była.Plaża jest   od kilku lat, a działki od 20.Droga do plaży wyasfaltowana, droga do działek  pełna błota i   kolein.Działkowicze nie są wyborcami Wójta, więc można mieć ich w....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    fdas - niezalogowany 2021-03-20 17:58:00

    No to sobie zróbcie drogę . Nie stać was . Domki na działkach za kilkadziesiąt tyś .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2021-03-21 11:21:19

    Ktoś wczoraj kopnął w śmietnik i się rozsypały śmieci a Pani Helena chyba wyszła nad ranem od sąsiada co ona tam robiła i jeszcze pies sąsiada zrobił kupę na trawniku no i Henio wracał pijany w nocy ... Newsy w sam raz do tej gazetki....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama