Reklama

Ktoś zdewastował wiatę przystankową przy kładce pieszo-rowerowej

Dzień po oficjalnym otwarciu kładki pieszo-rowerowej (30 października br.) na Sanie w Przemyślu doszło do... dewastacji wiaty przystankowej na prawym brzegu rzeki.

Podczas symbolicznego otwarcia kładki obecni byli m.in. marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl i prezydent Przemyśla Robert  Choma. Przypomnijmy: kładka ma 138 metrów długości, waży 175 ton, a wysokość pylonu to 38 metrów. Kładka przez San jest jednym z elementów ponad 6- kilometrowej trasy rowerowej, która powstała w ramach projektu „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej”, realizowanego przez województwo podkarpackie. Od strony ulicy Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego powstało Miejsce Obsługi Rowerzystów, stamtąd też ścieżka rowerowa prowadzi w pobliżu Sanu w kierunku ulic Rosłońskiego i Prałkowiec.

Ustawionych zostało tam kilka ław, jest miejsce na umycie rąk oraz wiata przystankowa. Najprawdopodobniej w nocy z 31 października br. na 1 listopada br. wandal lub wandale pobazgrali czerwoną farbą lub sprejem ściany wiaty. Koszmarne „graffiti” pozostało do dziś. Obiekt nie został jeszcze formalnie przekazany we władanie samorządu, więc[paywall] ewentualne zgłoszenie organom ścigania tego postępku należy do wykonawcy.
Swoją drogą trudno znaleźć odpowiednie słowo, aby nazwać osobnika, który to zrobił. Bez wyobraźni? Zdecydowanie za delikatnie. Wandal? Szybciej. Kretyn? Chyba najodpowiedniejsze stwierdzenie. Prawdopodobnie będzie bardzo trudno go odnaleźć, ale gdyby tak się stało, to powinien ponieść surowe konsekwencje!


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    66 - niezalogowany 2015-11-05 15:12:11

    Czego wy się spodziewacie po przemyskim "narodzie"? pomieszana krew z żydem, ukraincem... i wychodzi takie gnojstwo które niczego nie potrafi uszanować. Gdzie są rodzice... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2015-11-05 15:23:19

    Brak słów na takie zachowanie.. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    \\m/ - niezalogowany 2015-11-05 15:59:49

    ta sama menda wysmarowała elewację kamienicy przy Grunwaldzkiej 41a - niech szanowna Policja ma to na uwadze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama