Uczeń przemyskiego „gastronomika” udowodnił, że wie, co może przypaść do gustu członkom jury, organizowanego w Krakowie XVI Małopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych.
Kulinarne zmagania pod hasłem „Nowohucki Tygiel Kulinarny”, które odbyły się w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie w pierwszym tygodniu marca, dla reprezentanta przemyskiej szkoły – Krzysztofa Miśniaka – zakończyły się sukcesem w postaci wyróżnienia. Podopieczny nauczycielki Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych Lidii Jedlińskiej zaserwował w ramach konkursu polędwiczki otulone musem drobiowym z dodatkiem puree z groszku. To nie pierwszy laur dla szkoły, przyznany w tym roku. Reprezentacja „gastronomika” wystartowała też w konkursie kulinarnym „Przepis na kaczkę”, zorganizowanym w Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Tym razem uczeń czwartej klasy technikum Krzysztof Miśniak startował w duecie z koleżanką Klaudią Szczepanik. Zaserwowana przez nich pierś z kaczki z ananasem, sosem pomarańczowym i puree z zielonego groszku również została doceniona przez jury, zdobywając tym samym wyróżnienie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
ale się dziennikarzyna wysilił!!!!