1 tys. 650 urządzeń komputerowych trafiło do uczniów przemyskich szkół w ramach programu „Nowe komputery przenośne (laptopy i laptopy przeglądarkowe) oraz tablety do dyspozycji uczniów”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy.
Wspomniany program to ogólnopolska inicjatywa, finansowana ze wspomnianego KPO, a realizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy. Cel jest bardzo szczytny: wyposażenie 16,5 tys. szkół w całej Polsce w nowoczesny sprzęt IT...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 72% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze