Reklama

Laszki: Kradł drewno z lasu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

12/12/2021 07:18

W ubiegłym tygodniu policjanci z komisariatu w Radymnie prowadzili wspólne działania z funkcjonariuszami straży leśnej Nadleśnictwa Jarosław.

W trakcie kontroli kompleksu leśnego na terenie gminy Laszki zauważyli mężczyznę ubranego na czarno, który ładował drewno na przyczepkę traktorka ogrodowego.

Po załadunku mężczyzna odjechał w kierunku jednej z posesji. Tam funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Laszki i zabezpieczyli przewożony ładunek.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że mężczyzna już wcześniej wywoził drewno z lasu i składował je na swojej posesji.

Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież drewna grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-12 19:14:00

    ?!?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-12 19:20:13

    A im coś grozi ?!?W POLSCE TRWA WIELKA WYCINKA DRZEW? LASY PAŃSTWOWE ZAPRZECZAJĄ ...  - MONEY.PLRZEŹ DRZEW. MAPA POLSKI PŁONIE CZERWIENIĄ. W TYM ROKU PIŁY POSZŁY OSTRO. A TO POCZĄTEK - WYBORCZA.PLCHRONMYLASY.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości