– Nie wiem, czy to efekt niegospodarności, czy awarii systemu miejskiego oświetlenia, ale naprawdę nie rozumiem, z jakiego powodu lampy uliczne za skrzyżowaniem przy szpitalu na Monte Cassino po obu stronach drogi były włączone w czwartek, 27 kwietnia, w godzinach przedpołudniowych. Tyle się mówi o braku wystarczających zasobów w miejskiej kasie, a tu taka sytuacja. Mam nadzieję, że był to jednorazowy incydent, bo – jak wiadomo – do najbogatszych miast nie należymy i wciąż tłumaczy się mieszkańcom, że nie starcza na wszystkie potrzeby i remonty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Za to ulica Sanatoryjna tonie w ciemnościach, nie ma nawet 1 latarni, ciemno jak u murzyna w ....... Wiceprezydent miasta Przemyśl zna tylko jedną ulicę, tę przy której mieszka, wnet zrobi za pieniądze mieszkańców tam fontannę. Tak gospodarzy się w Przemyślu!
Za to ulica Sanatoryjna tonie w ciemnościach, nie ma nawet 1 latarni, ciemno jak u murzyna w ....... Wiceprezydent miasta Przemyśl zna tylko jedną ulicę, tę przy której mieszka, wnet zrobi za pieniądze mieszkańców tam fontannę. Tak gospodarzy się w Przemyślu!