Reklama

Latarnie świeciły w dzień

08/05/2017 08:18

– Nie wiem, czy to efekt niegospodarności, czy awarii systemu miejskiego oświetlenia, ale naprawdę nie rozumiem, z jakiego powodu lampy uliczne za skrzyżowaniem przy szpitalu na Monte Cassino po obu stronach drogi były włączone w czwartek, 27 kwietnia, w godzinach przedpołudniowych. Tyle się mówi o braku wystarczających zasobów w miejskiej kasie, a tu taka sytuacja. Mam nadzieję, że był to jednorazowy incydent, bo – jak wiadomo – do najbogatszych miast nie należymy i wciąż tłumaczy się mieszkańcom, że nie starcza na wszystkie potrzeby i remonty.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    niezadowolony - niezalogowany 2017-05-08 09:44:06

    Za to ulica Sanatoryjna  tonie w ciemnościach,  nie ma nawet 1 latarni, ciemno jak u murzyna w ....... Wiceprezydent miasta Przemyśl zna tylko jedną ulicę, tę przy której mieszka, wnet zrobi za pieniądze mieszkańców tam fontannę. Tak gospodarzy się w Przemyślu! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama