Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” w Drohojowie oraz Medyckie Koło Gospodyń zostały laureatami konkursu wielkanocnego organizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Ziemia Przemyska”.
Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie lokalnego dziedzictwa kulinarnego oraz tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi. Na stole pełno było tradycyjnych mazurków, paschy, jajek pod różną postacią i innych wielkanocnych przysmaków. – Przygotowałyśmy między innymi baranki, zajączki z masy solnej oraz pisanki malowane, drapane i decoupage – mówią reprezentantki Drohojowa.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze