Reklama

Laureaci konkursu wielkanocnego

05/04/2015 12:39

Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” w Drohojowie oraz Medyckie Koło Gospodyń zostały laureatami konkursu wielkanocnego organizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Ziemia Przemyska”.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie lokalnego dziedzictwa kulinarnego oraz tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi. Na stole pełno było tradycyjnych mazurków, paschy, jajek pod różną postacią i innych wielkanocnych przysmaków. – Przygotowałyśmy między innymi baranki, zajączki z masy solnej oraz pisanki malowane, drapane i decoupage – mówią reprezentantki Drohojowa.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości