Reklama

Ławka pełna ptasich odchodów na Słowackiego w Przemyślu

10/06/2021 08:12

Czytelnik kieruje ten sygnał do nas i prezydenta Przemyśla.

– Przesyłam zdjęcie obrazujace stan przystanku w centrum miasta na ul. Słowackiego przy I LO. Ławka pełna odchodów ptasich od kilku tygodni nieumyta. Zapraszam Pana Prezydenta od korzystania z komunikacji miejskiej. Zobaczy pan, jakie to jest przyjemne. Korzystanie z komunikacji miejskiej to nie tylko jazda autobusem, która trwa zazwyczaj kilka do kilkunastu minut, to również oczekiwanie na autobus, które trwa znacznie dłużej. Oczekiwanie w takich warunkach, gdzie nie można nawet usiaść jest karygodne.

Często do tego dochodzą nieuprztnięte miejsca przystanków i bezpośrednio przyjegajacych miejsc; jak np. na ul. Słowackiego przy d. Szpitalu wojskowym (kierunek Pikulice) oraz po drugiej stronie przy szkole muzycznej (kierunek centrum) pełnych  piachu, śmieci itp. Oczekuję szybkiego doprowadzenia do czystości przystanków, o których mowa wyżej, ale również przeglad pozostałych – pisze Czytelnik.
Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-06-10 10:20:26

    No cóż .Ptasie wymagają edukacji sanitarnej.Inteligencja "czytelnika" jest zapewne wyższa od inteligencji ptasia.Mógłby zająć się edukacja sanitarną  istot latajacych w naszym mieście .A redaktorek widzacy ten "problem" mógłby przygotować seminarium ptasie  w tak nurtującym temacie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bartek - niezalogowany 2021-06-10 11:30:05

    heuhe no wesoło najlepiej to wystrzelajmy ptaki niech nie robią na ławki XD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wkurzony - niezalogowany 2021-06-10 11:49:38

    Stan techniczny, wygląd przystanków pozostawia delikatnie mówiąc wiele do życzenia, brud, nie wymalowane, rozkłady jazdy a właściwie ich tabliczki to wczesny Gierek, może służby miejskie odpowiedzialne za stan przystanków, wezmą się wreszcie do roboty! Uprzedzam innych, przystanki nie należą do MZK, oni to nawet płacą za zatrzymywanie się na nich! Tak pilnuje tego wlasciciel, swoją drogą zastanawia mnie czy prywaciarz płaci i ile? Jeśli się płaci za przystanki to może czas by te pieniądze były inwestowane w owe przystanki a nie na urzędników i stok 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama