Czytelnik kieruje ten sygnał do nas i prezydenta Przemyśla.
– Przesyłam zdjęcie obrazujace stan przystanku w centrum miasta na ul. Słowackiego przy I LO. Ławka pełna odchodów ptasich od kilku tygodni nieumyta. Zapraszam Pana Prezydenta od korzystania z komunikacji miejskiej. Zobaczy pan, jakie to jest przyjemne. Korzystanie z komunikacji miejskiej to nie tylko jazda autobusem, która trwa zazwyczaj kilka do kilkunastu minut, to również oczekiwanie na autobus, które trwa znacznie dłużej. Oczekiwanie w takich warunkach, gdzie nie można nawet usiaść jest karygodne.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No cóż .Ptasie wymagają edukacji sanitarnej.Inteligencja "czytelnika" jest zapewne wyższa od inteligencji ptasia.Mógłby zająć się edukacja sanitarną istot latajacych w naszym mieście .A redaktorek widzacy ten "problem" mógłby przygotować seminarium ptasie w tak nurtującym temacie.
heuhe no wesoło najlepiej to wystrzelajmy ptaki niech nie robią na ławki XD
Stan techniczny, wygląd przystanków pozostawia delikatnie mówiąc wiele do życzenia, brud, nie wymalowane, rozkłady jazdy a właściwie ich tabliczki to wczesny Gierek, może służby miejskie odpowiedzialne za stan przystanków, wezmą się wreszcie do roboty! Uprzedzam innych, przystanki nie należą do MZK, oni to nawet płacą za zatrzymywanie się na nich! Tak pilnuje tego wlasciciel, swoją drogą zastanawia mnie czy prywaciarz płaci i ile? Jeśli się płaci za przystanki to może czas by te pieniądze były inwestowane w owe przystanki a nie na urzędników i stok
Widziały gały kogo sobie wybierały jaki pan taki przemyski kram pozostaje tylko nasrrr
tu rozmowa o zasranej ławce a w Dubaju o lotnisku pod ziemią dajcie spokój ludzie wasz świat to kapcie mieszkanie w płycie i emerytura która nie wystarcza nawet na paliwo w moim samochodzie...
No cóż .Ptasie wymagają edukacji sanitarnej.Inteligencja "czytelnika" jest zapewne wyższa od inteligencji ptasia.Mógłby zająć się edukacja sanitarną istot latajacych w naszym mieście .A redaktorek widzacy ten "problem" mógłby przygotować seminarium ptasie w tak nurtującym temacie.
heuhe no wesoło najlepiej to wystrzelajmy ptaki niech nie robią na ławki XD
Stan techniczny, wygląd przystanków pozostawia delikatnie mówiąc wiele do życzenia, brud, nie wymalowane, rozkłady jazdy a właściwie ich tabliczki to wczesny Gierek, może służby miejskie odpowiedzialne za stan przystanków, wezmą się wreszcie do roboty! Uprzedzam innych, przystanki nie należą do MZK, oni to nawet płacą za zatrzymywanie się na nich! Tak pilnuje tego wlasciciel, swoją drogą zastanawia mnie czy prywaciarz płaci i ile? Jeśli się płaci za przystanki to może czas by te pieniądze były inwestowane w owe przystanki a nie na urzędników i stok