– Przy przystanku MZK na ulicy Słowackiego w Przemyślu, konkretnie przy I Liceum Ogólnokształcącym, jest ławka. Trudno z niej jednak skorzystać, bo jest tak zapaskudzona ptasimi odchodami, że nie sposób na niej spocząć.
– Taki stan trwa od jakiegoś czasu, mimo zgłaszanych przeze mnie interwencji. Wielu mieszkańców, w tym młodzież szkolna, z racji bliskiej lokalizacji szkoły, oczekuje na tym przystanku na połączenie, więc tym bardziej należałoby zadbać o czystość w tym miejscu. Tymczasem nie zrobiono tego nawet przed wzmożonym ruchem w związku ze Świętem Zmarłych. To według mnie sytuacja naganna i zwyczajnie lekceważenie tych, którzy z komunikacji miejskiej jeszcze w tym mieście korzystają – podsumowuje mieszkaniec.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze