Reklama

Ławka przy przystanku na ul. Słowackiego w Przemyślu wciąż zapaskudzona

28/11/2022 06:07

– Przy przystanku MZK na ulicy Słowackiego w Przemyślu, konkretnie przy I Liceum Ogólnokształcącym, jest ławka. Trudno z niej jednak skorzystać, bo jest tak zapaskudzona ptasimi odchodami, że nie sposób na niej spocząć.

– Taki stan trwa od jakiegoś czasu, mimo zgłaszanych przeze mnie interwencji. Wielu mieszkańców, w tym młodzież szkolna, z racji bliskiej lokalizacji szkoły, oczekuje na tym przystanku na połączenie, więc tym bardziej należałoby zadbać o czystość w tym miejscu. Tymczasem nie zrobiono tego nawet przed wzmożonym ruchem w związku ze Świętem Zmarłych. To według mnie sytuacja naganna i zwyczajnie lekceważenie tych, którzy z komunikacji miejskiej jeszcze w tym mieście korzystają – podsumowuje mieszkaniec.


mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama