Reklama

Ławki są, siedzieć nie można

13/06/2015 20:18

– Przy ulicy Franciszkańskiej parę lat wstecz pojawiły się pomysłowe ławeczki okalające rosnące wzdłuż chodnika drzewa. Można było z nich skorzystać, kiedy człowiek poczuł zmęczenie albo chciał zwyczajnie posiedzieć. Niestety obecnie to niemożliwe, bo na obszarze pomiędzy drzewkami a siedziskiem posadzono berberys, który na tyle się rozrósł, że uniemożliwia skorzystanie z ławek. To trochę kłujący krzew, chyba niezbyt odpowiedni w takim miejscu, a że nikt go nie przycina, skutecznie wyeliminował stąd przechodniów spragnionych odpoczynku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama