Nie tylko receptę, ale również paragon otrzymają pacjenci odwiedzający prywatne gabinety lekarskie. Ministerstwo Finansów nakazało ich stosowanie w trosce o likwidację tzw. szarej strefy.
1 stycznia br. roku prawo do zwolnienia z obowiązku posiadania kas fiskalnych utracili m.in. lekarze, prawnicy, właściciele warsztatów samochodowych, fryzjerzy, kosmetyczki oraz osoby świadczący usługi gastronomiczne.W kasy muszą się wyposażyć również dostawcy towarów: gazu płynnego, części do silników, nadwozi do pojazdów silnikowych, przyczep i naczep, sprzętu fotograficznego, zapisanych i niezapisanych nośników danych cyfrowych i analogowych i wielu innych. Fiskus dał czas na kupno i zainstalowanie kas. Wszyscy, których dotyczy obowiązek, muszą to zrobić najpóźniej do 1 marca br. Przy zakupie kasy fiskalnej mogą wystąpić o zwrot wydanych na nią pieniędzy, a ten wyniesie maksymalnie 90 procent wartości urządzenia, nie więcej jednak niż 700 złotych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego tak póżno po 15 latach transformacji czyżby to jakaś wyjątkowa elita nie rozumiem to dyskryminacja innych małych firm
Bardzo dobry pomysł, z dochodów się rozliczać , skoro wszyscy to wszyscy . Jeszcze kościół opodatkować
No to czas zacząć dźwigać ceny za wizyty lekarskie, czyli 20 procent w górę! Wtedy pogadamy!
ahahahhabuahahahhahah buahahhahha buahahhahahahahahaa
raz w miesiącu, a na końcu to i dwa, przez 9 miesięcy poprzedniego roku chodziłam do ginekologa prywatnie (ciąża), nie dostałam ani jednego paragonu. Lekarka ma nawet 20 pacjentek w jednym dniu
Faktycznie od jakiegoś czasu dostaję paragon za poradę lekarską, rejestruję paragony na stronie Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów http://baby-shower.pl/kalendarz-szczepien-dzieci-jakie-szczepienia-nieobowiazkowe-warto-zrobic to zajmuje jedynie kilkanaście sekund.
Nawet jeśli ufamy lekarzowi warto zabrać paragon, to przecież podstawa do reklamacji a ostatnio także forma zabawy w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów. http://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,65223e3.html Zwłaszcza że z dzieckiem do stomatologa warto iść wtedy kiedy zauważymy nieprawidłowości lub próchnicę a dostępność tej dziedziny na NFZ jest praktycznie żadna.
Tak powinno być by ginekolog wystawiał rachunek za swoja usługę,https://www.mojniemowlak.pl/
Dlaczego tak póżno po 15 latach transformacji czyżby to jakaś wyjątkowa elita nie rozumiem to dyskryminacja innych małych firm
Bardzo dobry pomysł, z dochodów się rozliczać , skoro wszyscy to wszyscy . Jeszcze kościół opodatkować
No to czas zacząć dźwigać ceny za wizyty lekarskie, czyli 20 procent w górę! Wtedy pogadamy!