Reklama

Leśny Bieg do Źródeł [ZDJĘCIA]

15/04/2016 15:09

W minioną sobotę w Nowinach Horynieckich odbył się pierwszy „Leśny Bieg do Źródeł”.

Bieg miał na celu propagowanie aktywnego wypoczynku, a także promowanie terenów ziemi horynieckiej i Roztocza Południowego. Trasa liczyła 16 km, ale – jak stwierdzili uczestnicy – do najłatwiejszych nie należała.

Na starcie zameldowało się 82 uczestników. Wszyscy bieg ukończyli i obyło się bez kontuzji. Jako pierwszy na mecie zameldował się Paweł Ruszniak z klubu „Krasnystaw Biega” z czasem 1:07:25. Drugi był Tomasz Pukas z klubu „Run Run Oleszyce” z czasem 1:09:20, a trzeci Zbigniew Dorota, również z klubu „Run Run Oleszyce” z czasem 1:09:48.

Reklama

Wśród pań najlepsza okazała się: Agnieszka Kwasek z klubu „Wiatr Tarnobrzeg” z czasem 1:21:28, za nią uplasowała się Ewa Meder z klubu „Biegamy Akademia Sportu Lubaczów” z czasem 1:26:32. Trzecia na mecie pojawiła się Beata Ferenc z Lubaczowa z czasem 1:26:33.

Organizatorami sportowego wydarzenia byli: Nadleśnictwo Lubaczów, Stowarzyszenie „Rozwoju Nowin Horynieckich” i Parafia Rzymskokatolicka w Horyńcu-Zdroju. Honorowy patronat objęli: dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie oraz  biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej.


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama