To kolejna inicjatywa w ramach obchodów 35-lecia powstania Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. W dolinie Hołubli funkcjonariusze oraz zaproszeni goście wzięli udział w akcji sadzenia drzew. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi.
22 kwietnia br. strażnicy graniczni oraz przedstawiciele współpracujących instytucji w niekonwencjonalny sposób połączyli świętowanie 35-lecia BiOSG z troską o środowisko. „Leśny Zakątek Bieszczadzkiego Oddziału SG” stworzyli wspólnymi siłami „pogranicznicy” na czele z komendantem oddziału gen. bryg. SG Tomaszem Zybińskim...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 69% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze