Reklama

Leśny zakątek „pograniczników” [ZDJĘCIA]


To kolejna inicjatywa w ramach obchodów 35-lecia powstania Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. W dolinie Hołubli funkcjonariusze oraz zaproszeni goście wzięli udział w akcji sadzenia drzew. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi.


22 kwietnia br. strażnicy graniczni oraz przedstawiciele współpracujących instytucji w niekonwencjonalny sposób połączyli świętowanie 35-lecia BiOSG z troską o środowisko. „Leśny Zakątek Bieszczadzkiego Oddziału SG” stworzyli wspólnymi siłami „pogranicznicy” na czele z komendantem oddziału gen. bryg. SG Tomaszem Zybińskim...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 69% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/05/2026 08:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama