Reklama

Leszek Eliński ponownie prezesem Polonii Przemyśl

W siedzibie biura poselskiego posła Wojciecha Bakuna w Przemyślu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Miejskiego Klubu Sportowego Polonia. Prezesem klubu pozostał Leszek Eliński.

Leszek Eliński kieruje Polonią od marca 2015 r., kiedy został wybrany na prezesa po rezygnacji za tej funkcji Adama Lisowca. W skład nowego zarządu weszli ponadto: Mariusz Banaś (wiceprezes), Paweł Polański (wiceprezes, sekretarz), Bartłomiej Marczyk i Franciszek Rodzeń (obaj członkowie). Wybrano także komisję rewizyjną, w skład której weszli: Ryszard Kogutkiewicz, Robert Wróbel i Paweł Żurawski.

Warto dodać, że podczas walnego Stowarzyszenie Kibiców Polonii Przemyśl złożyło wniosek o odebranie A. Lisowcowi tytułu honorowego prezesa klubu. Argumentacją była niegospodarność i doprowadzenie klubu do 2,5-milionowego długu. A. Lisowiec w latach 2005 – 2015 był również pracownikiem klubu czego wyraźnie zabrania statut (jak wyliczyli wnioskodawcy, koszt jego utrzymania w tym okresie to ok. 300 tys. zł). Większość z 31 głosujących delegatów opowiedziała się „za” odebraniem tytułu.

Reklama

Klub spłacił już większość długów. Spłaca także 700 tys. zł kredytu. W Polonii funkcjonują obecnie dwie sekcje – piłki nożnej i szachów.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    miłośnik piłki - niezalogowany 2016-06-18 22:49:35

    Czy to się kiedyś skończy??? Cały czas te same gęby, bez pomysłu na prowadzenie klubu czy program naprawczy. Na poprzednich wyborach , gdy nadawali tytuł honorowego prezesa p. Lisowcowi to nie wiedzieli o jego niegospodarności i zaciągniętych długach? Kpina.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-06-18 23:00:20

    >>Argumentacją była niegospodarność i doprowadzenie klubu do 2,5-milionowego długu.<< >>był również pracownikiem klubu czego wyraźnie zabrania statut (jak wyliczyli wnioskodawcy, koszt jego utrzymania w tym okresie to ok. 300 tys. zł<<Dlaczego w takim razie ta kanalia jeszcze nie siedzi? Kto z prokuratorów go kryje? To tajemnica poliszynela.Jeszcze niedawno w wywiadzie dla Życia zaklinał się że on pracuje społecznie.To są na początek dwa paragrafy: oszustwo (wprowadzenie w błąd opinii publicznej) oraz niegospodarność.Jutro o 5.59 powinni po niego przyjść.Oj ...rozmarzyłem się.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    cccp - niezalogowany 2016-06-20 13:58:09

    W Przemyslu funkcjonuje uklad zamkniety.Niech oddaje te 300tys i spierdala z miasta.A na koniec wybatozyc dziada na rynku w bialy dzien tak dla przykladu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama