W siedzibie biura poselskiego posła Wojciecha Bakuna w Przemyślu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Miejskiego Klubu Sportowego Polonia. Prezesem klubu pozostał Leszek Eliński.
Leszek Eliński kieruje Polonią od marca 2015 r., kiedy został wybrany na prezesa po rezygnacji za tej funkcji Adama Lisowca. W skład nowego zarządu weszli ponadto: Mariusz Banaś (wiceprezes), Paweł Polański (wiceprezes, sekretarz), Bartłomiej Marczyk i Franciszek Rodzeń (obaj członkowie). Wybrano także komisję rewizyjną, w skład której weszli: Ryszard Kogutkiewicz, Robert Wróbel i Paweł Żurawski.
Warto dodać, że podczas walnego Stowarzyszenie Kibiców Polonii Przemyśl złożyło wniosek o odebranie A. Lisowcowi tytułu honorowego prezesa klubu. Argumentacją była niegospodarność i doprowadzenie klubu do 2,5-milionowego długu. A. Lisowiec w latach 2005 – 2015 był również pracownikiem klubu czego wyraźnie zabrania statut (jak wyliczyli wnioskodawcy, koszt jego utrzymania w tym okresie to ok. 300 tys. zł). Większość z 31 głosujących delegatów opowiedziała się „za” odebraniem tytułu.
Klub spłacił już większość długów. Spłaca także 700 tys. zł kredytu. W Polonii funkcjonują obecnie dwie sekcje – piłki nożnej i szachów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy to się kiedyś skończy??? Cały czas te same gęby, bez pomysłu na prowadzenie klubu czy program naprawczy. Na poprzednich wyborach , gdy nadawali tytuł honorowego prezesa p. Lisowcowi to nie wiedzieli o jego niegospodarności i zaciągniętych długach? Kpina.
>>Argumentacją była niegospodarność i doprowadzenie klubu do 2,5-milionowego długu.<< >>był również pracownikiem klubu czego wyraźnie zabrania statut (jak wyliczyli wnioskodawcy, koszt jego utrzymania w tym okresie to ok. 300 tys. zł<<Dlaczego w takim razie ta kanalia jeszcze nie siedzi? Kto z prokuratorów go kryje? To tajemnica poliszynela.Jeszcze niedawno w wywiadzie dla Życia zaklinał się że on pracuje społecznie.To są na początek dwa paragrafy: oszustwo (wprowadzenie w błąd opinii publicznej) oraz niegospodarność.Jutro o 5.59 powinni po niego przyjść.Oj ...rozmarzyłem się.
W Przemyslu funkcjonuje uklad zamkniety.Niech oddaje te 300tys i spierdala z miasta.A na koniec wybatozyc dziada na rynku w bialy dzien tak dla przykladu.
To by było za proste.Z odsetkami od 2005 roku to by było jakieś 500 tys.To by załatwiało tylko naprawienie szkód. Pozostaje kara za przestępstwo niegospodarności i oszustwa i to nie tylko na niwie klubu Polonia.A obecny prezes tyle lat siedząc obok tej kanalii, to co rżnie głupa - nie wiedział nic o przekrętach?To z niego była "dupa a nie wice". Też należałoby wybatożyć i wyekspediować trochę dalej na wschód.Razem z panem prokuratorem .... i radcą..... .
KPINA !!! Odebranie tytułu który został mu przyznany mu na wniosek jego kolegi (pracownika) Dudy !!! Duda był przewodniczącym komisji rewizyjnej czego wyraźnie zabrania statut !!! W tym Klubie potrzeba prokuratora !!! Józef Lewicki też przez wiele lat był w tym bagnie i powinien dużo powiedzieć !!! Tam jest na 100 % mnóstwo wałków np. lewe faktury, lub sprzedaż basenu za symboliczną złotówkę. WZYWAM PROKURATURĘ ABY ZAJĘŁA SIĘ TYM TEMATEM !!!
Bądźmy poważni , przecież Leszek E. przez lata był wiceprezesem czyli zastępcą Adama L (Czerupy). Podobnie inni teraz nic niewiedzący o wszystkich wydatkach klubu, doskonale wiedzieli. Nie rozumiem tego udawania "greka" czy głupich że tylko winny Adam , a gdzie reszta spółki , czyżby sami nowi , dobra zmiana ? Naprawdę żałosne udawanie , ale pomijając to nędzne odwoływanie , żalem wspominam Polonię zawsze biedną , przeważnie 3-cio ligową ale wielosekcyjną gdzie młodzież doskonale się sportowo wyżywała , A teraz wszyscy telewizja i gry komputerowe , rośną kolejne pokolenia kalek i same tłuste niedojdy. Wstyd , Polonia jedno sekcyjna , a zapomniałem są jeszcze szachy. Szkoda słów i nerwów , szczególnie gdy przechodząc obok boiska widzę te trybuny. W Rzeszowie , Mielcu , Tarnobrzegu, Stalowej i innych często wsiach mogą coś zrobić a w Przemyślu jak zwykle wielkie gówno , nawet prostych ławek czy tych obecnie modnych plastikowych krzesełek.
Czy to się kiedyś skończy??? Cały czas te same gęby, bez pomysłu na prowadzenie klubu czy program naprawczy. Na poprzednich wyborach , gdy nadawali tytuł honorowego prezesa p. Lisowcowi to nie wiedzieli o jego niegospodarności i zaciągniętych długach? Kpina.
>>Argumentacją była niegospodarność i doprowadzenie klubu do 2,5-milionowego długu.<< >>był również pracownikiem klubu czego wyraźnie zabrania statut (jak wyliczyli wnioskodawcy, koszt jego utrzymania w tym okresie to ok. 300 tys. zł<<Dlaczego w takim razie ta kanalia jeszcze nie siedzi? Kto z prokuratorów go kryje? To tajemnica poliszynela.Jeszcze niedawno w wywiadzie dla Życia zaklinał się że on pracuje społecznie.To są na początek dwa paragrafy: oszustwo (wprowadzenie w błąd opinii publicznej) oraz niegospodarność.Jutro o 5.59 powinni po niego przyjść.Oj ...rozmarzyłem się.
W Przemyslu funkcjonuje uklad zamkniety.Niech oddaje te 300tys i spierdala z miasta.A na koniec wybatozyc dziada na rynku w bialy dzien tak dla przykladu.