Reklama

Leżał na torach, kiedy nadjeżdżał pociąg

20/07/2016 10:30

We wtorek (19 bm.) policjanci ze Stalowej Woli otrzymali sygnał, że na torach kolejowych niedaleko Agatówki leży mężczyzna. W jego kierunku jechał w tym czasie pociąg.

52-letni maszynista prowadzący pociąg osobowy na trasie Zamość-Wrocław zobaczył na torach leżącego człowieka. Udało mu się zatrzymać skład około 10 metrów od mężczyzny.

Funkcjonariusze policji, którzy przyjechali na miejsce, ustalili, że był to 55-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Był trzeźwy, ale nie potrafił wyjaśnić przyczyn swojego zachowania. Powiedział jedynie, że lubi spacerować po torach. Został zabrany na badania do stalowowolskiego szpitala. Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli prowadzi postępowanie w tej sprawie.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości