Reklama

Liście zalegające na przemyskim Rynku trzeba sprzątać na bieżąco [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

21/11/2020 06:58

– Kiedy za oknem jesień, na chodnikach nie brakuje liści. Te w połączeniu z mżawką czy opadami deszczu sprawiają, że nawierzchnia robi się śliska, co może skutkować upadkiem. Dlatego liście powinny być na bieżąco usuwane, innego wyjścia po prostu nie ma.

Rozumiem, że to trochę syzyfowa praca, bo za chwilę spadną nowe, ale chodzi i o estetykę, i o bezpieczeństwo. Dlatego dziwię się, że liście nie są systematycznie usuwane z Rynku, który jest przecież wizytówką miasta. A jeśli są, to widocznie zbyt rzadko. Mamy przecież dmuchawy i inne urządzenia, które usprawniają takie prace, więc myślę, że te kwestie można by jakoś rozwiązać – komentuje przemyślanka.


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-11-21 07:34:25

    To jedna z tych baletnic co nawet kurz przeszkadza w pokracznym  tańcu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślanin - niezalogowany 2020-11-21 14:35:05

    Czyżby zdjęcie zrobione z muzeum przez pracownika? Licie źle, trawa źle, chryzantemy źle, dezynfekcja ulic źle, inwestycje w mieście źle, ratowanie miejsc pracy w POSiR źle, rozkład jazdy MZK źle, jeszcze chwilkę to w Przemyślu słońce będzie źle świeciło, temperatura nieodpowiednia, woda w Sanie za zimna, za dużo chmur na niebie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    liść - niezalogowany 2020-11-21 14:54:48

    wizytówka miasta z koczującymi od miesięcy bezdomnymi alkoholikami 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama