– Kiedy za oknem jesień, na chodnikach nie brakuje liści. Te w połączeniu z mżawką czy opadami deszczu sprawiają, że nawierzchnia robi się śliska, co może skutkować upadkiem. Dlatego liście powinny być na bieżąco usuwane, innego wyjścia po prostu nie ma.
Rozumiem, że to trochę syzyfowa praca, bo za chwilę spadną nowe, ale chodzi i o estetykę, i o bezpieczeństwo. Dlatego dziwię się, że liście nie są systematycznie usuwane z Rynku, który jest przecież wizytówką miasta. A jeśli są, to widocznie zbyt rzadko. Mamy przecież dmuchawy i inne urządzenia, które usprawniają takie prace, więc myślę, że te kwestie można by jakoś rozwiązać – komentuje przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jedna z tych baletnic co nawet kurz przeszkadza w pokracznym tańcu
Czyżby zdjęcie zrobione z muzeum przez pracownika? Licie źle, trawa źle, chryzantemy źle, dezynfekcja ulic źle, inwestycje w mieście źle, ratowanie miejsc pracy w POSiR źle, rozkład jazdy MZK źle, jeszcze chwilkę to w Przemyślu słońce będzie źle świeciło, temperatura nieodpowiednia, woda w Sanie za zimna, za dużo chmur na niebie
wizytówka miasta z koczującymi od miesięcy bezdomnymi alkoholikami
Dobrze że nie napisali o igłach, tych też nie brakuje, d,dziwie się że piszecie o takich bzdetach
Dokładnie tak jest. A podłapywanie tych niedorzecznych fanaberii i fochów od skretyniałych i nawiedzonych czytelników i czytelniczek może skończyć się poważnym dramatem i totalną katastrofą. Np. jak w dalszym ciągu będziecie wypisywać takie głupoty i nonsensy, to się pan Bakun wk..wi i powyrzyna resztę drzew, które się tam ostały i będzie po zawodach !!!WYCIĘLI ZDROWE DRZEWA W RYNKU W PRZEMYŚLU - NOWINY24.PLBETON ZALEWA CENTRA NASZYCH MIAST - EKOLOGIA.PLMało wam jeszcze tumany j..ne ?!?
Pamiętam jak pewna damulka napisała do zarządcy cmentarza, żeby wycieli drzewa, bo jak ostatnio odwiedzała groby, to ... pobrudziła sobie kapelusz.
Tak to jest dobrze z przekąsem , ale trafnie opisane .
To jedna z tych baletnic co nawet kurz przeszkadza w pokracznym tańcu
Czyżby zdjęcie zrobione z muzeum przez pracownika? Licie źle, trawa źle, chryzantemy źle, dezynfekcja ulic źle, inwestycje w mieście źle, ratowanie miejsc pracy w POSiR źle, rozkład jazdy MZK źle, jeszcze chwilkę to w Przemyślu słońce będzie źle świeciło, temperatura nieodpowiednia, woda w Sanie za zimna, za dużo chmur na niebie
wizytówka miasta z koczującymi od miesięcy bezdomnymi alkoholikami