Zorganizowanie dzieciom wolnego od zajęć szkolnych czasu stanowi dla rodziców niemałe wyzwanie. Dlatego warto skorzystać z propozycji przemyskiego Teatru S.A.N., serwując najmłodszym inspirujące spotkanie z teatrem w ramach cyklu „Podwieczorek z teatrem”. Najbliższy spektakl już w środę!
24 lutego, o g. 17, w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego aktorzy Teatru S.A.N. zaproponują dzieciom bajkę o perypetiach mieszkańców kolorowego lasu, podczas której widzowie będą mogli bezpośrednio obcować z bohaterami przedstawienia. Motywem przewodnim spektaklu Sowy i słowo na S. będzie... poszukiwanie szczęścia, które trudno zdefiniować, bo dla każdego znaczy coś innego. Bajkę wyreżyserowała Aneta Mistelska, a reżyserem spektaklu jest Rafał Paśko, którzy wcielą się także w rolę aktorów. Oprócz nich na scenie zobaczymy miejscowych pasjonatów teatru. Bilety na przedstawienie można kupić w sklepie „Musicland” i na godzinę przed występem.

fot.archiwum Teatru S.A.N.
Bajkę o perypetiach mieszkańców lasu przemyska publiczność mogła obejrzeć na scenie PCKiN w połowie lutego. Ci, którzy przeoczyli występ, mogą zobaczyć spektakl w najbliższą środę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze