Pochodząca z Horyńca-Zdroju Magdalena Hejnowicz zakwalifikowała się do finału konkursu piękności „Angel of Poland”. 23-latka będzie rywalizować z konkurentkami z całej Polski o koronę i spełnienie marzeń, którymi są kariera w modelingu i wizażu.
Tytuł „Anioła” i korona na głowie mogą otworzyć reprezentantce naszego regionu drzwi do kariery. Obecnie Magdalena mieszka w Rzeszowie i studiuje florystykę. Kwiaty, ale też książki, które z pasją „pochłania”, to jej wielka miłość, ale chciałaby spróbować również swoich sił w modelingu i wizażu. Prezentując siebie w lipcowym półfinale konkursu w Katowicach, stwierdziła
„Chciałabym pokazać siebie i to, jaka jestem naprawdę. Chcę się sprawdzić jako modelka”.
Pochodząca z Horyńca-Zdroju 23-latka nie jest jedyną reprezentantką Podkarpacia w rywalizacji o tytuł najpiękniejszej.
O laur zwycięstwa ubiega się także 21-letnia studentka filologii hiszpańskiej na...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 65% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze