Reklama

Magdalena Hejnowicz z Horyńca-Zdroju w finale konkursu piękności „Angel of Poland”

Pochodząca z Horyńca-Zdroju Magdalena Hejnowicz zakwalifikowała się do finału konkursu piękności „Angel of Poland”. 23-latka będzie rywalizować z konkurentkami z całej Polski o koronę i spełnienie marzeń, którymi są kariera w modelingu i wizażu.

Tytuł „Anioła” i korona na głowie mogą otworzyć reprezentantce naszego regionu drzwi do kariery. Obecnie Magdalena mieszka w Rzeszowie i studiuje florystykę. Kwiaty, ale też książki, które z pasją „pochłania”, to jej wielka miłość, ale chciałaby spróbować również swoich sił w modelingu i wizażu. Prezentując siebie w lipcowym półfinale konkursu w Katowicach, stwierdziła

„Chciałabym pokazać siebie i to, jaka jestem naprawdę. Chcę się sprawdzić jako modelka”.

Pochodząca z Horyńca-Zdroju 23-latka nie jest jedyną reprezentantką Podkarpacia w rywalizacji o tytuł najpiękniejszej.

Reklama

O laur zwycięstwa ubiega się także 21-letnia studentka filologii hiszpańskiej na...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 65% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama