Reklama

Majówka na bogato, choć z deszczem

09/05/2019 15:24

Ci, którzy postawili na Jarosław w długi majowy weekend, powodów do narzekania mieć nie mogli. Od poniedziałku do niedzieli na Rynku dużo się działo, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

3 maja obchodzono Święto Konstytucji. Rozpoczęła je uroczysta msza św. w kościele pw. NMP Królowej Polski, potem odbył się uroczysty apel wraz z przemówieniami i złożeniem kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym 200. rocznicę uchwalenia trzeciomajowej konstytucji.Jakby i tego było mało, wokół placu św. Michała rozlokowały się żarciowozy, a więc pojazdy, z których serwowane były przysmaki z różnych części świata. Najgoręcej było jednak wieczorami, bo swoje koncerty grały gwiazdy disco polo. W sobotę gwiazdą wieczoru był zespół After Party. W niedzielę jarosławską publiczność czarował pławiący się w oparach kiczu Sławomir.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama