Ci, którzy postawili na Jarosław w długi majowy weekend, powodów do narzekania mieć nie mogli. Od poniedziałku do niedzieli na Rynku dużo się działo, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
3 maja obchodzono Święto Konstytucji. Rozpoczęła je uroczysta msza św. w kościele pw. NMP Królowej Polski, potem odbył się uroczysty apel wraz z przemówieniami i złożeniem kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym 200. rocznicę uchwalenia trzeciomajowej konstytucji.Jakby i tego było mało, wokół placu św. Michała rozlokowały się żarciowozy, a więc pojazdy, z których serwowane były przysmaki z różnych części świata. Najgoręcej było jednak wieczorami, bo swoje koncerty grały gwiazdy disco polo. W sobotę gwiazdą wieczoru był zespół After Party. W niedzielę jarosławską publiczność czarował pławiący się w oparach kiczu Sławomir.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze