Reklama

Maluchy w przyjaźni ze zwierzętami [ZDJĘCIA]

09/06/2019 11:02

5-latki z Niepublicznego Przedszkola „Omnibusek” w nagrodę za zwycięstwo w ogólnopolskiej akcji „PSIjaciel zwierząt” wzięły udział w lekcji pokazowej i zajęciach dydaktyczno-wychowawczych z udziałem specjalnie przeszkolonych czworonogów. Poprowadziły je przedstawicielki Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals.


fot.Igor Romaniuk
IR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    POLINAL - niezalogowany 2019-06-10 09:58:24

    Naklejki z logo to wyjątkowo udany sposób na wsparcie tej ważnej społecznie akcji. Gratulujemy pomysłu ! POLINAL Drukarnia naklejek http://www.e-naklejki.pl/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama