Policjanci ruchu drogowego korzystają od dzisiaj (1 lutego) z terminali płatniczych. Dzięki temu ukarani mandatem mogą go opłacić już podczas kontroli drogowej. Ułatwienie pozwala uiścić grzywnę bez dodatkowych opłat bankowych. Kierowcy nie mieszkający w Polsce, którzy są zobowiązani do opłacenia mandatu w trakcie kontroli nie muszą już posiadać gotówki.
Ukarany sam podejmuje decyzję o formie płatności. Może skorzystać z karty płatniczej lub pozostać przy stosowanej wcześniej procedurze. Do patroli podkarpackiej drogówki trafiło prawie 100 terminali. Policja przypomina, że nie wszystkie patrole będą wyposażone w te urządzenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No ro drogowka terminal juz ma teraz brakuje zeby ksieza mieli podczas mszy terminale
No ro drogowka terminal juz ma teraz brakuje zeby ksieza mieli podczas mszy terminale