Reklama

Maraton fitness na rzecz schroniska

W Top Fitness Clubie, mającym swoją siedzibę w jednej z kamienic na przemyskim Rynku, odbyła się niecodzienna impreza – Noworoczny Maraton Fitness. Niecodzienna, bo biletem wstępu była karma dla zwierząt ze schroniska w Orzechowcach.

Maraton odbył się 17 stycznia br. Trwał cztery godziny. Wszyscy, którzy tego dnia przybyli do TFC, mogli uczestniczyć w pięciu różnych formach zajęć, takich jak: step, tabata, latino fit, pilates i indoor cycling (jeździe na stacjonarnym rowerze).

Organizatorkami imprezy były instruktorki klubu: Magdalena Jakubów-Lubyj i Gabriela Cicińska. 

– Chciałyśmy zrobić coś pożytecznego. Połączyć przyjemne z pożytecznym. Myślę, że to się nam udało. Przybyło ponad trzydzieści osób – powiedziała M. Jakubów-Lubyj. – Nie przypominam sobie, aby ktoś w Przemyślu zorganizował maraton fitness połączony ze zbiórką karmy dla zwierzaków. Zebraliśmy pokaźną ilość karmy suchej, mokrej, ale i piasku dla kotów. Kierownik schroniska jeszcze w sobotę odebrał towar i zawiózł do Orzechowiec. To pierwsza, ale nie ostatnia tego typu impreza. Zachęcamy wszystkich do aktywności fizycznej, do dbania o siebie i swoje zdrowie. Wszystkim prowadzącym zajęcia oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i obecność – dodała pani Magda.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kaśka - niezalogowany 2015-01-21 13:05:15

    jedną z tych pań..uczestniczących w tej szlachetnej akcji..na ulicy widziałam jak o mały włos nie urwała głowy swojemu psu..jej udział uważam za żenujący...jeszcze jest na pierwszym planie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama