Wiele wskazuje na to, że jeden z najbardziej zaufanych polityków szefa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego – przemyślanin, marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński – wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Do takich informacji dotarli dziennikarze tygodnika Wprost. Dotarli, ale nie otrzymali potwierdzenia ani od bezpośrednio zainteresowanego, ani z centrali PiS. Obecny marszałek Sejmu miałby zostać liderem podkarpackiej listy PiS[paywall]. M. Kuchciński od 12 listopada 2015 r. jest drugą osobą w państwie. Z PiS-em związany jest od 2001 r., wcześniej – od 1990 do 1999 r. – był politykiem Porozumienia Centrum. Ugrupowania, któremu przewodniczył Jarosław Kaczyński. Dlaczego M. Kuchciński miałby zrezygnować z bycia marszałkiem na rzecz startu w wyborach do PE? Jak poinformowali dziennikarze Wprost, marszałek podejmował niekiedy radykalne i kontrowersyjne decyzje, co nie koresponduje z jego charakterem i usposobieniem. Gdyby informacje się potwierdziły M. Kuchciński będzie kolejnym prominentnym politykiem PiS, którego partia chce wystawić do walki o mandaty europoselskie. Mają o nie powalczyć także m.in. była premier Beata Szydło, która miałaby być „jedynką” na liście w Krakowie czy minister edukacji Anna Zalewska, która ma otwierać listę dolnośląską. Niebawem się przekonamy, czy te rewelacje się potwierdzą.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dobrze, tam przynajmniej nie będzie się odzywał
W Brukseli też sprawiedliwość go dosięgnie,
Szkoda ze zlikwidowali PGRy bylby swietnym pastuchem
Jak ktoś chce żeby kompromitował Polskę i Przemyśl tym razem na zewnątrz , poza granicami , proszę niech głosuje na tą wybitną postać , honorowego obywatela Królewskiego Wolnego Zadupia zwanego Przemyślem. A tak poza konkursem zapytam , a zna ci on przynajmniej jeden język obcy , np. angielski? A więc panie penelopa , jak zadecyduje kolejny raz suweren ten "przymyski" to droga na podbój Europy wolna , może znowu się ten marszałek koronny prześlizgnie , warto , kasa duża i emeryturka jakaś taka nie polska , nie "przymyska" jakiś 1350 na łapę. Nu tu wio do tyj ewropy , tylku jak będzi byz pryzesa , kto utuli , luli , Mareczku luli.
Dobrze by było aby najpierw opanował język polski a zwłaszcza posługiwanie się poprawną polszczyzną.
Ten to dopiero napędzi do naszego miasta turystów.Wystarczy,ze chociaż raz się odezwie na forum Parlamentu Europejskiego.Turyści do Przemyśla będą walić oknami i drzwiami by zobaczyć gdzie takie orginały się rodzą
PISoBOLSZEWICKI specjalista od odszczurzania będzie tam osamotniony.https://koduj24.pl/marszalek-kuchcinski-lubi-przenosnie-film/
Przecież Marszałek to dementował geniusze
Najpierw muszą go wybrać, tyle pomógł miastu jako marszałek, że na pewno wszyscy będą na niego głosować
ciebie już po jesiennych wyborach , a najpóżniej po eurokołchozowych , czyli za rok . To naprawdę niedługo
dobrze, tam przynajmniej nie będzie się odzywał
W Brukseli też sprawiedliwość go dosięgnie,
Szkoda ze zlikwidowali PGRy bylby swietnym pastuchem